Třífázové elektromotory VYBO jsou kompaktním řešením pohonu

elektromotory vybo

Třífázový elektromotor je spolehlivým způsobem zabezpečení pohonu a platí to iv případě menších zařízení a jednoduchých aplikací. V naší nabídce nechybí kompaktní třífázové elektromotory s výkonem 0,75 kW, 1,1 kW a 1,5 kW. Zjistěte, jak se dají využít a v čem se od sebe elektromotory řady AL a MS odlišují.

Bez ohledu na to zda je řeč o průmyslovém využívání elektromotorů, nebo jejich využívání v dílnách na pohon jednoduchých zařízení platí, že ne vždy je nezbytné mít elektromotor s vysokým výkonem. Elektromotory s nižším výkonem jsou ideálním a cenově dostupným řešením jednoduchých pohonů všech druhů. V rámci nižší výkonnostní třídy mají své zastoupení i elektromotory VYBO řady AL a MS, v čem spočívají jejich největší výhody?

Elektromotory VYBO řady AL s hliníkovou kostrou

Mezi kompaktními elektromotory vynikají modely řady AL svojí hliníkovou kostrou a vnějším žebrováním pro zajištění účinnějšího chlazení.

Elektromotory VYBO Electric

TIP: Přečtěte si také o nejdůležitějších provozních parametrech třífázových elektromotorech.


V této kategorii nechybí ani elektromotor 0,75 kW s hmotností pouze 8,9 kg a průměrem hřídele 19 mm, který je perfektním příkladem toho, jak lze pohon elektromotorem vyřešit efektivní a cenově dostupným způsobem. Své využití si přitom najde nejen v průmyslu, ale například i v obrábačských dílnách. Navzdory kompaktním rozměrům se můžete spolehnout na jeho krytí IP 55.

Elektromotory VYBO řady MS

Elektromotory VYBO MS v sobě spojují ty nejlepší vlastnosti, které od třífázového asynchronního elektromotoru můžete očekávat. Je to zejména robustní a relativně jednoduchá konstrukce, příznivá cena a spolehlivý provoz. Elektromotory řady MS jsou charakteristické zesílenými prvky, které z nich dělají velmi výhodnou volbu. Jsou totiž vyráběny se zesíleným krytem chladicího ventilátoru, vakuově impregnovaným vinutím a velkou devizou jsou také zpevněné ložiska.

Právě díky výše zmíněným prvkem jsou elektromotory zajímavou volbou i v případě, že nepotřebujete vysoký výkon. Vybrat si totiž můžete VYBO MS elektromotor 1,5 kW, který je čtyřpólový, případně elektromotor 1,1 kW, který je šesťpólový s výstupními otáčkami 950 ot./min.

Na závěr dodejme, že všechny tyto elektromotory jsou vyráběny v 5 různých montážních provedeních a patří do třídy S1, tedy zvládají trvalé zatížení.


Zdroj: elektro-motor.cz

Summary
Třífázové elektromotory VYBO
Article Name
Třífázové elektromotory VYBO
Description
Elektromotory VYBO MS v sobě spojují ty nejlepší vlastnosti, které od třífázového asynchronního elektromotoru můžete očekávat
Author
Publisher Name
epojisteniliga.cz
Publisher Logo

You Might Also Like