Nejdůležitější provozní parametry pro třífázové asynchronní elektromotory

elektromotory cena

Trojfázové asynchronní elektromotory přinášejí do průmyslového i běžného prostředí způsob, jak efektivně zajistit pohon různých aplikací. Podívejte se na ty nejdůležitější provozní parametry třífázových asynchronních elektromotorů výbo Electric řady AL a zjistěte, díky čemuž jsou natolik přínosné.

Stojíte před výběrem třífázového asynchronního motoru a už vám jen zbývá zvolit ty správné parametry? Zjistěte, proč budou pro vás elektromotory řady AL od výbo Electric tou správnou volbou a co další potřebujete vědět, než si nastudujete ceník. Třífázové asynchronní elektromotory s kvalitní hliníkovou kostrou splňují i ​​ty nejnáročnější požadavky a dostupné jsou ve čtyřech základních variantách.

Trojfázové asynchronní elektromotory řady AL

Výbo Electric trojfázové asynchronní elektromotory AL jsou k dispozici jako 2-, 4-, 6- a 8-pólové, díky čemuž jsou schopny pracovat s různými výstupními otáčkami od 2 800 ot./min. až po 700 ot./min. Elektromotory s hliníkovou kostrou jsou dostupné s výkonem od 0,75 kW až 22 kW, díky čemuž si své využití nacházejí v různých oblastech.

Elektromotor

Otáčky a výkon ale nejsou jedinými parametry, které potřebujete vědět. Určitě váš bude zajímat i cena elektromotorů.

Vyplatí se vědět, že trojfázové asynchronní elektromotory řady AL jsou vyráběny v standardizovaných velikostech, přičemž už v základem provedení se vyznačují třídou odolnosti IP55. V praxi to znamená, že konstrukce elektromotoru je částečně odolná vůči prachu a také stříkající vodě. I proto jsou tyto elektromotory již ve svém standardním provedení vhodné do průmyslového prostředí.


TIP: Prečítajte si tiež o tom, ako rýchlo dokážeme doručiť elektromotory až k vám domov!


Závěrem dodejme, že tento typ elektromotorů je dostupný ve třech různých třídách účinnosti, IE1, IE2 a IE3. Nabízejí tedy nejen spolehlivý, ale také velmi efektivní způsob pohonu. Stačí si už tedy jen podívat ceník třífázových asynchronních elektromotorů a vybrat si pro vás ten nejvhodnější.


Zdroj: vyboelectric.cz

Summary
Nejdůležitější provozní parametry pro třífázové asynchronní elektromotory
Article Name
Nejdůležitější provozní parametry pro třífázové asynchronní elektromotory
Description
Trojfázové asynchronní elektromotory přinášejí do průmyslového i běžného prostředí způsob, jak efektivně zajistit pohon různých aplikací.
Author
Publisher Name
epojisteni.cz
Publisher Logo

You Might Also Like