161.FK Příbram1914:3213

Zprávy

• 20. kolo otevře souboj tabulkových sousedů z Mladé Boleslavi a Jablonce

13/12/2019 | Preview
      Mladá Boleslav – V páteční předehrávce 20. kola FORTUNA:LIGY, které bude v podzimní části poslední, přivítá čtvrtá Mladá Boleslav pátý Jablonec. Oba týmy mají shodně 32 bodů. Středočeši se budou snažit napravit porážku z minulého kola 2:5 na Spartě a oplatit Jablonci prohru 1:2 ze srpnového vzájemného duelu.
    • Sparta v divoké přestřelce vrátila Boleslavi srpnovou porážku, rozhodl Kanga

08/12/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty porazili v 19. kole FORTUNA:LIGY Mladou Boleslav 5:2 a posunuli se na třetí místo před svého soupeře. Výhru Pražanů zařídili Michal Sáček, Martin Hašek, Guélor Kanga, Benjamin Tetteh a vlastní brankou Michal Hubínek. Za hosty se prosadili Lukáš Budínský a Pavel Bucha. Letenští neprohráli v lize poosmé za sebou. Středočeši od 84. minuty dohrávali bez vyloučeného Nikolaje Komličenka.
    • Mladá Boleslav vstřelila během tří minut tři góly a otočila zápas s Teplicemi

01/12/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav – Fotbalisté Mladé Boleslavi v 18. kole FORTUNA:LIGY porazili Teplice 3:1 a doma vyhráli devátý z deseti zápasů v nejvyšší soutěži. Teplice nezvítězily šest kol po sobě. Hosté díky Patriku Žitnému vedli, ale Středočeši v rozmezí 71. až 73. minuty trefami Jiřího Klímy, Lukáše Budínského a Nikolaje Komličenka obrátili skóre.
    • Trenér Balcárek při své premiéře dovedl Opavu k výhře nad Mladou Boleslaví

23/11/2019 | Reportáže
      Opava – Fotbalisté Opavy při prvoligové premiéře nového trenéra Jiřího Balcárka v 17. kole FORTUNA:LIGY doma zdolali třetí Mladou Boleslav 1:0 a opustili poslední místo. Slezané v nejvyšší soutěži vyhráli poprvé po 14 zápasech a v tabulce poskočili na 15. pozici o dva body před Karvinou, která v neděli hostí Plzeň. O opavském triumfu rozhodl v 10. minutě Karol Mondek, který vstřelil první ligový gól svého týmu po 500 minutách.
    • Mladá Boleslav otočila proti Bohemians skóre během dvou minut

08/11/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté Mladé Boleslavi v předehrávce 16. kola FORTUNA:LIGY udolali Bohemians 1905 2:1. Hosty poslal ve 12. minutě do vedení David Bartek, ale na začátku druhé půle během dvou minut otočili stav Muris Mešanovič a Lukáš Budínský. V třetí nastavené minutě byl vyloučen hostující Michael Junior Ugwu. Domácí po dvou kolech naplno bodovali a v neúplné tabulce se posunuli na třetí místo. "Klokani" nevylepšili bilanci venku, kde získali v sezoně jen bod a jsou dvanáctí.
    • Olomouc promrhala s Boleslaví během jediné minuty dvoubrankový náskok

02/11/2019 | Reportáže
      Olomouc - Pouhá minuta stačila fotbalistům Mladé Boleslavi k tomu, aby v zápase 15. kola FORTUNA:LIGY smazali dvoubrankový náskok Olomouce. Domácí vedli po brankách Jakuba Plška a Víta Beneše už 2:0, za hosty však na konečných 2:2 vyrovnali Jakub Fulnek a Lukáš Budínský. Sigma zaznamenala sedmou remízu v ročníku a na výhru čeká už šest kol. Středočeši vybojovali pátý bod na hřištích soupeřů.
    • Boleslav doma poprvé padla, za Liberec se dvakrát trefil Musa

27/10/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav – Fotbalisté třetí Mladé Boleslavi ve 14. kole FORTUNA:LIGY podlehli Liberci 1:3 a v osmém domácím utkání v sezoně poprvé ztratili body. O triumfu Slovanu rozhodli dvěma góly Petar Musa a z penalty Roman Potočný. Za Středočechy se prosadil taktéž z pokutového kopu Lukáš Budínský. Severočeši potvrdili, že na Mladou Boleslav umí, když ji v soutěži zdolali pošesté za sebou.
    • Trápení Zlína pokračuje, Fastav doma znovu neskóroval

19/10/2019 | Reportáže
      Zlín - Fotbalisté Mladé Boleslavi ve třináctém kole FORTUNA:LIGY vyhráli 2:0 ve Zlíně a díky gólům Nikolaje Komličenka a Pavla Buchy poprvé v sezoně zvítězili venku. Na domácí lavičce tak nevyšla premiéra trenérovi Janu Kameníkovi a moravský celek prohrál šesté z posledních sedmi utkání.
    • Plzeň neudržela vedení v Boleslavi, domácí rozhodli z penalty v nastaveném čase

06/10/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté Plzně podlehli ve 12. kole FORTUNA:LIGY Mladé Boleslavi 1:2 a prohráli po pěti ligových výhrách za sebou. Viktoria vedla zásluhou Jana Kopice, ale Lukáš Budínský po přestávce srovnal a Nikolaj Komličenko ve třetí minutě nastavení z pokutového kopu rozhodl o triumfu Středočechů, kteří doma zvítězili i v sedmém ligovém duelu v sezoně. Západočeši nevyužili možnost alespoň dočasně se dotáhnout na vedoucí Slavii a ztrácí na ni tři body. Pražané mají k dobru souboj v Jablonci.
    • Obhájce stále neporažen! Mladá Boleslav v nastavení zahodila penaltu

28/09/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalová Slavia nadále vládne FORTUNA:LIZE. Přemožitele nepoznala ani v 11. kole proti Mladé Boleslavi, kterou dokázal porazit nejtěsnějším možným způsobem. Nejlepší obrana v lize neinkasovala ani v nastavení z pokutového kopu Murise Mešanoviče, a tak jí ke třem bodům dopomohla jediná trefa útočníka Petera Olayinky. Minimálně do nedělního večera je tak náskok Slavie na čele znovu šestibodový.
    • Boleslav zvládla nástupy do obou poločasů a zdolala Ostravu

22/09/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté Mladé Boleslavi porazili v 10. kole FORTUNA:LIGY Ostravu 2:0 a doma vyhráli i pošesté v sezoně. O triumf Středočechů se postarali prvními brankami v ligovém ročníku Alexej Tatajev, pro něhož šlo o vůbec první trefu v soutěži, a Michal Hubínek. Svěřenci trenéra Jozefa Webera jsou s 19 body třetí se čtyřbodovou ztrátou na Plzeň a vedoucí Slavii, která má k dobru večerní derby se Spartou.
    • Mladou Boleslav sestřelil dvěma góly teplický Mareš

18/09/2019 | Reportáže
      Teplice – Sladká pomsta za ostudný debakl z loňského ročníku dokonána. Teplice na domácí půdě porazily v dohrávce 4. kola FORTUNA:LIGY Mladou Boleslav výsledkem 2:0 a díky získaným třem bodům se odpoutaly ze sestupových příček tabulky. Za vítězstvím domácí vykročili razantně již v prvním poločase, když hrdina zápasu Jakub Mareš rozhodl dvěma vstřelenými brankami.
    • Střelnice vyráží do Boleslavi! Přijďte si zastřílet

17/09/2019 | Aktuální zprávy
      Naposledy se Fortuna fotbalová střelnice ukázala na západě Čech. Teď na své cestě po českých stadionech pokračuje dál. Tentokrát se představí v Mladé Boleslavi. Ve městě automobilů se totiž odehraje hodně zajímavý zápas. Domácí mužstvo vyzve ostravský Baník, a tak parádní atrakce nesmí chybět. S předstihem si ji vyzkoušela i šestka mladoboleslavských hráčů. Jak se jim na střelnici dařilo? Přijďte si zastřílet i vy a zahrajte si o jackpot v hodnotě 100 000 Kč!