Jednofázové vektorové frekvenční měniče V800 od VYBO Electric

prud

Potřebujete frekvenční měnič, který vyniká širokým spektrem funkcí a dokáže splnit vaše nejnáročnější požadavky? Hledáte spolehlivé řešení pro prostředí s jednofázovým napětím? Vektorový frekvenční měnič od VYBO Electric z řady V800 vám přesně toto a ještě mnohem víc nabízí. Pojďme se podívat, jaké jsou jeho klíčové vlastnosti, jak ho můžete efektivně využít a jaký přínos představuje pro váš provoz.

VYBO Electric V800 je moderní frekvenční měnič, který v kompaktní formě nabízí řadu výjimečných výhod. Tento měnič je vybaven širokým spektrem funkcí, které ho předurčují pro snadné zvládnutí průmyslových aplikací a pohonů, kde není potřeba maximálního výkonu. K dispozici máte nejen vektorový řídící režim, ale také V/F skalární řízení, čímž měnič poskytuje flexibilitu pro práci s širokým spektrem výstupních frekvencí v rozmezí od 0,01 do 3 200 Hz.

Frekvenční měnič pomáhá chránit motor

Jednou z důležitých vlastností každého frekvenčního měniče je schopnost chránit motor před nadměrným proudem či přetížením. Zároveň má implementován celou řadu bezpečnostních funkcí, které umožňují například nouzové vypnutí, případně automatické omezení točivého momentu v závislosti na aktuálních parametrů.

Přečtěte si také: Vyberte si najvhodnejší pohon pre čerpadlá a mlynčeky na mäso

Široké možnosti konfigurace

Pokud chcete využít skutečný potenciál elektromotoru, frekvenční měnič je tím správným řešením. Má implementovaných až 16 rychlostí, které můžete jednoduše regulovat pomocí funkce PLC, přičemž k dispozici budete mít 10 druhů frekvencí. Dodejme, že frekvenční měniče na jednofázové napětí jsou ideální pro elektromotory s výkonovým rozsahem od 0,25 kW do 5,5 kW, tedy pohony, u kterých není vyžadován extra vysoký výkon.

Frekvenční měniče V800 jsou charakteristické nejen širokou paletou funkcí, ale také velmi příznivou cenou. Své využití si tak bez problémů najdou iv provozech s omezeným rozpočtem. V tomto případě však dostupná cena neznamená žádné kvalitativní kompromisy.


Zdroj: elektromotory-vybo.cz, pixabay.com

Summary
Vektorové frekvenční měniče řady V800
Article Name
Vektorové frekvenční měniče řady V800
Description
Frekvenční měniče V800 jsou charakteristické nejen širokou paletou funkcí, ale také velmi příznivou cenou
Author
Publisher Name
epojisteniliga.cz
Publisher Logo

You Might Also Like