Zabouchnuté dveře v Praze 8? Víme, jak postupovat!

zamecnicka-pohotovost-praha-8-featured

Zabouchnuté dveře rozhodně nejsou příjemnou zkušeností, ale může se to stát opravdu komukoliv. Pokud se do podobné situace dostanete, je dobré vědět, co přesně máte dělat a jak postupovat, když chcete zabouchnuté dveře otevřít. A přesně s tím vám může pomoci následující článek s přehlednými návody.

Otevření zabouchnutých dveří svépomocí

Pokud se vám stane, že si zabouchnete dveře vybavené jednoduchým zámkem, můžete se o jejich otevření pokusit sami. V případě, kdy se však jedná o vchodové dveře vybavené bezpečnostním zámkem, budete potřebovat spíše kvalifikovanou pomoc profesionálního zámečníka. Stejně tak je důležité vědět, jestli se jedná o běžné dveře, nebo více bezpečnostní. Do těch se také jen tak snadno nedostanete.

havarijna-vymena-zamku-praha

Přečtěte si také: Neodtekajúci odtok vo vani a umývadle – hotová katastrofa


Jedním ze způsobů, jak je možné svépomocí otevřít zabouchnuté dveře, je například použití karty. Budete k tomu potřebovat pevnou kartičku, kterou však můžete během procesu zničit. Nepoužívejte tedy aktuální platební kartu. Vybranou kartu opatrně vložte mezi zárubně a dveře několik centimetrů nad úrovní zámku. Následně opatrně posouvejte dolů, až narazíte na zámek. Na ten jemně, ale důrazně zatlačte. V ideálním případě by se vám mělo podařit zatlačit zámek tak, aby bylo možné dveře otevřít.

Zámečnická pohotovost jako jistota profesionální pomoci

V situaci, kdy vám jednoduchá vlastní pomoc na otevření dveří nestačí, nebo máte bezpečnostní zámek a dveře, přes které se s pomocí karty opravdu nedostanete, je na čase zavolat profesionály. Pomocí může být například zámečnická pohotovost v Praze. Servis od zámečnické pohotovosti Praha 8 je kdykoliv připraven vám pomoci nejenom v kritické situaci zabouchnutého zámku, ale i při dalších zámečnických úkolech. V rámci rychlé reakce při nečekaných situacích se rozhodně vyplatí mít v mobilním telefonu uložený kontakt právě na zámečnickou pohotovost.


Foto: key-service.cz

You Might Also Like