6FK Dukla Praha3428:6922

Zprávy

• Olomouc otočila utkání se Zlínem, z postupu se přesto raduje Fastav

12/05/2019 | Reportáže
      Olomouc – Fotbalisté Zlína postoupili v ligové nadstavbě do finále skupiny o Evropu. Po domácí výhře 1:0 dnes sice prohráli v Olomouci 2:3, ale postup jim zajistily góly vstřelené venku. Postarali se o ně Pablo Podio a Adnan Džafič, poslední branky v sezoně za Olomouc dávali Milan Lalkovič, Martin Nešpor a David Houska. Soupeřem Zlína ve finále bude Mladá Boleslav, která vyřadila Teplice. Začíná se v pátek na Moravě.
    • Slavia otočila duel se Sigmou a do nadstavby půjde s náskokem čtyř bodů

27/04/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie otočili v závěrečném 30. kole základní části FORTUNA:LIGY domácí duel s Olomoucí a po výhře 2:1 vstoupí do pětizápasové nadstavby o titul z prvního místa se čtyřbodovým náskokem na druhou Plzeň. Hosté se v Edenu ujali vedení v úvodu hlavičkou Jakuba Yunise, ještě do pauzy ale srovnal Peter Olayinka a v druhém poločase otočil skóre Mick van Buren. Slavia ziskem 72 bodů v úvodních 30 kolech soutěže překonala svůj dosavadní rekord ze sezony 1995/96, kdy uhrála 70 bodů. Olomouc si zahraje v prostřední skupině o Evropu.
    • Teplice prohrály potřetí v řadě, na Olomouc nestačily 0:2

21/04/2019 | Reportáže
      Olomouc - Fotbalisté Olomouce v 29. kole doma porazili 2:0 Teplice a před posledním zápasem základní části FORTUNA:LIGY je dělí pouhé dva body od příček zajišťující účast ve skupině o titul. Severočeši, o jejichž porážce rozhodly góly Jakuba Plška a Davida Housky, naopak můžou spadnout do bojů o záchranu.
    • Opava porazila Olomouc díky pozdnímu gólu Smoly a přiblížila se desáté příčce

13/04/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Opavy ve 28. kole FORTUNA:LIGY porazili Olomouc 2:1. Domácí vedli od 16. minuty po trefě Tomáše Jursy, v závěru první půle srovnal Jakub Plšek, ale sedm minut před koncem rozhodl Tomáš Smola. Slezané si připsali druhé jarní vítězství a přiblížili se na dva body k desátým Teplicím. Sigma naopak utrpěla teprve druhou porážku za posledních osm kol a zůstala sedmá.
    • Olomouc zvládla přestřelku s Karvinou a dotírá na elitní šestku

07/04/2019 | Reportáže
      Olomouc - Fotbalisté Olomouce ve 27. kole FORTUNA:LIGY porazili 3:2 Karvinou a zvítězili v šestém z osmi dosavadních jarních kol. Skóre otevřel Václav Jemelka a po vyrovnávací brance hostujícího Lukáše Budínského vrátil domácím vedení Šimon Falta. Po pauze srovnal Ondřej Lingr, ale výhru Sigmě zajistil Jakub Yunis. V tabulce je Olomouc sedmá o jediný bod za šestou Mladou Boleslaví, která drží poslední příčku ve skupině o titul a poháry. Karviná je předposlední.
    • Teplický Hora se prostřílel ke hráči měsíce března, mezi trenéry zabodoval olomoucký Jílek

03/04/2019 | Aktuální zprávy
      V anketě o hráče měsíce tentokrát uspěl teplický Jakub Hora, kterému se podařilo dát gól v každém z březnových zápasů FORTUNA:LIGY. Podobně úspěšný byl i olomoucký trenér Václav Jílek. Ten dovedl v uplynulém měsíci Sigmu ke třem vítězstvím ze čtyř zápasů. Oba muži pomohli svým klubům upevnit pozici ve středu tabulky s výhledem na skupinu o titul.
    • Zlín doma prohrál s Olomoucí a vypadl z elitní šestky

30/03/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Zlína ve 26. kole FORTUNA:LIGY doma podlehli Olomouci 0:2 a propadli se z šestého na sedmé místo tabulky. O páté výhře Sigmy z posledních šesti zápasů rozhodli Jakub Yunis a střídající Milan Lalkovič. Hanáci drží desátou příčku, "Ševci" ztrácí bod na Mladou Boleslav, která uzavírá skupinu o titul.
    • Kanga proměnil dvě penalty a Sparta otočila utkání s Olomoucí

16/03/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Sparty ve 25. kole FORTUNA:LIGY díky dvěma penaltám otočili zápas s Olomoucí a vyhráli 2:1. Třetí tým tabulky v jarní části sezony i pošesté zvítězil a stáhnul náskok druhé Plzně na pět bodů. Sigmu na Letné poslal do vedení na konci první půle Šimon Falta, ale po změně stran ze dvou pokutových kopů během pěti minut otočil skóre Guélor Kanga. Hanáci navíc po vyloučení Martina Nešpora dohrávali v deseti.
    • Olomoucká série pokračuje, Sigma porazila Liberec a vyhrála čtvrtý zápas v řadě

11/03/2019 | Reportáže
      Olomouc - Fotbalisté Olomouce porazili v dohrávce 24. ligového kola Liberec 2:1. Domácí poslal do vedení v 29. minutě Vít Beneš a pojistku přidal v 55. minutě Martin Nešpor. Čtyři minuty před koncem už jen snížil Libor Kozák. Sigma vyhrála počtvrté za sebou a posunula se na deváté místo tabulky. Hanáci mají stejně bodů jako osmý Liberec. Slovan prohrál potřetí z posledních čtyř kol.
    • Sigma porazila Duklu 4:0 a vyhrála potřetí za sebou, Pražané zůstávají poslední

02/03/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Olomouce zvítězili ve 23. kole FORTUNA:LIGY na hřišti poslední Dukly Praha 4:0 a připsali si třetí výhru po sobě. O dvě branky Sigmy se postaral Lukáš Kalvach, další přidali Tomáš Zahradníček a Martin Nešpor. Dukla prohrála třetí utkání po sobě a na vítězství čeká už sedm kol. Stále zůstává v tabulce poslední o bod za Karvinou.
    • Olomouc zdolala Příbram a polepšila si na dvanácté místo

23/02/2019 | Reportáže
      Olomouc - Fotbalisté Olomouce zvítězili ve 22. kole FORTUNA:LIGY v souboji sousedů ze spodní části tabulky nad Příbramí 2:0. Hanáky poslal ve 26. minutě do vedení Jakub Plšek a v nastavení přidal pojistku Tomáš Zahradníček. Sigma poprvé v sezoně vyhrála dvě kola po sobě a poskočila na dvanácté místo. Nováček z Příbrami podlehl v lize Olomouci poprvé po pěti zápasech a je o dva body zpět třináctý.
    • Bohemians doma znovu zaváhali, Olomouc z Ďolíčku veze tři body za výhru 1:0

16/02/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Bohemians 1905 ve 21. kole FORTUNA:LIGY prohráli 0:1 s Olomoucí a domácí sérii bez vítězství natáhli na deset zápasů, navíc popáté za sebou nedokázali v nejvyšší soutěži skórovat. Jediný gól utkání dal obránce Martin Sladký a Sigma dokázala "Klokany" porazit poprvé od dubna 2014.
    • Beneš akrobaticky vyrovnal, ale Jablonec přesto dokázal v Olomouci zvítězit

08/02/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Jablonce vydřeli v předehrávce 20. kola FORTUNA:LIGY vítězství 2:1 v Olomouci a v úvodu jarní části sezony se posunuli na třetí místo tabulky. Severočechy poslal v rušném závěru v 78. minutě do vedení Vojtěch Kubista, v 87. minutě sice srovnal Vít Beneš, ale hned za další dvě minuty zajistil hostům tři body Martin Doležal. Sigma v lize neporazila Jablonec počtvrté za sebou a zůstala na čtrnácté pozici.
    • Ostrava se v mrazivé předehrávce rozešla s Olomoucí bez branek

14/12/2018 | Reportáže
      Ostrava – Úvodní zápas 19. kola FORTUNA:LIGY mezi Ostravou a Olomoucí přinesl bezbrankovou remízu. Baník byl ve dvoustupňovém mrazu aktivnější a měl blíže ke gólu, ale Stronati v největší příležitosti hlavičkoval do spojnice tyče a břevna. Ostrava potřetí za sebou neprohrála a neinkasovala ani gól. Přezimuje s 34 body, což je její suverénně nejlepší prvoligový výsledek v poslední dekádě.