Patagonia má plavky, které drží!

patagonia damske plavky

Není to tak, že bychom se rády odhalovaly na veřejnosti, to jen naše plavky občas bezostyšně podlehnou mámení vody. Zkušená žena se vynořuje až poté, co si přepočítala a upravila jednotlivé díly plavek. To se může stát i na bystrickém koupku. Tak co už pak dělat při surfování, když mořské vlny pohltí vršek nebo spodek plavek jako jednohubku?

Řešení má Patagonia. Takové, abys mohla dělat jakýkoliv vodní sport a nemusela se přitom balit do neoprenu. Tento zázrak se jmenuje Nanogrip a najdeš ho ve všech plavkách kolekce Patagonia ve wilderoben.

Nanogrip je speciální funkční tkanina, kterou vyvinula Linda Kinman, šéfka produktové linie dámského sportovního oblečení a plavek v Patagonii. Podle vlastních slov neviděla, že by se někdo snažil vyrábět dámské oblečení na sport podle potřeb žen. Všechny inovace se zaměřovaly na mužský sortiment a ženám se ušily nanejvýš nějaké nové roztomilé potisky.

damske plavky

Prečítajte si tiež: Patagonia tě obleče na horolezení


Ale v roce 2014 Kinman vynalezla tuto zvláštní extrémně přilnavou látku a vytvořila pár prototypů plavek. Mezi ambasadorkami – surfařkami se plavky staly okamžitě hitem. Konečně se i milovnice vln dočkaly svého. Nemusely plavky neustále upravovat, natahovat a kontrolovat, ale mohly se naplno věnovat svému sportu.

Díky Nanogrip materiálu se z klasických bikin staly pod vedením Patagonie funkční sportovní plavky.

damske plavky patagonia

To, co způsobuje, že je látka přilnavá, je její povrch: materiál je tvořen tisíci mikroskopickými polyesterovými vlákny s měrkou 1/175 000 tloušťky lidského vlasu. Proto jsou plavky maximálně přiléhavé bez ohledu na to, zda jsou suché nebo mokré. Patagonia využívá Nanogrip jako podšívku; svrchní materiál plavek je obvykle směs recyklovaného polyesteru a spandexu. Vrchní a spodní díly můžeš libovolně kombinovat. Vyber si svůj roztomilý potisk tady a už se více netrap s kluzkými plavkami: https://wilderoben.com/cs/voda-45

patagonia plavky

Zdroj: wilderoben.com

You Might Also Like