Vektorové frekvenční měniče řady V800 na jednofázové napětí

prud

Hledáte frekvenční měnič s širokou nabídkou funkcí, na který se budete moci vždy spolehnout? Potřebujete kvalitní měnič frekvence do prostředí s jednofázovým napětím? Vektorový frekvenční měnič VYBO Electric řady V800 je pak tou správnou volbou. Zjistěte, v čem spočívají jeho kvality, jak ho můžete využít a v čem bude pro vaši provoz cenným přínosem.

Moderní frekvenční měnič VYBO Electric V800 v sobě spojuje několik jedinečných výhod. V kompaktním provedení získáte širokou paletu funkcí, díky kterým si tento frekvenční měnič hravě poradí is průmyslovými aplikacemi a pohony, u kterých není vyžadován vysoký výkon. Kromě vektorového řídícího režimu můžete využít i V / F skalární řízení, přičemž si také poradí se širokým rozsahem výstupní frekvence od 0,01 do 3 200 Hz.

Frekvenční měnič pomáhá chránit motor

Jednou z důležitých vlastností každého frekvenčního měniče je schopnost chránit motor před nadměrným proudem či přetížením. Zároveň má implementován celou řadu bezpečnostních funkcí, které umožňují například nouzové vypnutí, případně automatické omezení točivého momentu v závislosti na aktuálních parametrů.

Přečtěte si také: Nejdůležitější provozní parametry pro třífázové asynchronní elektromotory

Široké možnosti konfigurace

Chcete-li z elektromotoru dostat skutečné maximum, je frekvenční měnič V800 tou správnou volbou. Má implementovaných až 16 rychlostí, které můžete jednoduše regulovat pomocí funkce PLC, přičemž k dispozici budete mít 10 druhů frekvencí. Dodejme, že frekvenční měniče na jednofázové napětí jsou ideální pro elektromotory s výkonovým rozsahem od 0,25 kW do 5,5 kW, tedy pohony, u kterých není vyžadován extra vysoký výkon.

Frekvenční měniče V800 jsou charakteristické nejen širokou paletou funkcí, ale také velmi příznivou cenou. Své využití si tak bez problémů najdou iv provozech s omezeným rozpočtem. V tomto případě však dostupná cena neznamená žádné kvalitativní kompromisy.


Zdroj: elektromotory-vybo.cz, pixabay.com

Summary
Vektorové frekvenční měniče řady V800
Article Name
Vektorové frekvenční měniče řady V800
Description
Frekvenční měniče V800 jsou charakteristické nejen širokou paletou funkcí, ale také velmi příznivou cenou
Author
Publisher Name
epojisteniliga.cz
Publisher Logo

You Might Also Like