16FK Dukla Praha3530:7222

Zprávy

• Slavia si zpříjemnila mistrovské oslavy výhrou nad Spartou, rozhodl gól Baluty

26/05/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Slavie v závěrečném kole pětizápasové nadstavby FORTUNA:LIGY porazili v pražském derby Spartu 2:1 a prožili vítěznou oslavu titulu, který si zajistili před týdnem v Ostravě. Domácí poslal v Edenu v úvodu do vedení Tomáš Souček, v 21. minutě srovnal z penalty Guélor Kanga, ale brzy po pauze rozhodl Alexandru Baluta. Po utkání červenobílí převzali pohár pro šampiona.
    • Slavia po derby se Spartou zvedne trofej nad hlavu, Ostrava hraje s Libercem o páté místo

26/05/2019 | Preview
      Praha – Fotbalisty Slavie čeká derby se Spartou, ale především slavnostní okamžiky. Po utkání s pražským rivalem převezmou pohár pro mistra ligy, který si zajistili už před týdnem. Ve středu přidali k titulu také triumf v poháru po finálové výhře 2:0 nad Ostravou. Důležitý zápas čeká i fotbalisty Ostravy a Liberce, neboť oba týmy spolu na dálku svedou souboj o konečné páté místo v tabulce, které znamená kvalifikační utkání o Evropskou ligu.
    • Slavia je mistrem FORTUNA:LIGY! V Ostravě remizovala bez branek a získala kýžený bod

19/05/2019 | Reportáže
      Ostrava – Fotbalisté Slavie si zajistili ligový titul. Pražané ve čtvrtém z pěti zápasů nadstavbové části FORTUNA:LIGY získali v Ostravě potřebný bod a po bezbrankové remíze mají v čele tabulky tříbodový náskok na obhájce trofeje Plzeň. Při případné rovnosti bodů by ve prospěch červenobílých hrálo lepší postavení po základní části.
    • Slavia otočila zápas proti Jablonci a jen bod ji dělí od titulu

15/05/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Slavie otočili duel třetího kola pětizápasové nadstavby FORTUNA:LIGY proti Jablonci a po domácím vítězství 2:1 jsou krok od titulu. Pražané udrželi v čele tabulky pětibodový náskok před obhájcem trofeje Plzní a ve zbylých dvou utkáních jim stačí k mistrovskému primátu uhrát aspoň jednu remízu.
    • Plzeň hostí Spartu, Slavia může slavit zisk mistrovského titulu

15/05/2019 | Preview
      Praha – FORTUNA:LIGA má ve středu na programu dva zápasy třetího z pěti kol nadstavbové části a rozhodnout se už může o novém mistrovi. Pokud vedoucí Slavia získá ve večerním domácím zápase s Jabloncem více bodů než Plzeň v předchozím duelu se Spartou, zajistí si s předstihem titul.
    • Slavia zdolala po strhujícím závěru Plzeň 3:1 a odskočila jí na rozdíl pěti bodů

12/05/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Slavie porazili v druhém kole nadstavby FORTUNA:LIGY v přímém souboji o titul Plzeň třemi góly v posledních deseti minutách 3:1. Pražané zvýšili svůj náskok na druhou Viktorii na pět bodů a přiblížili se k mistrovskému primátu. Červenobílým stačí ve zbylých třech zápasech soutěže uhrát bez ohledu na výsledky Západočechů aspoň čtyři body.
    • Klíčový zápas v boji o titul? Plzeň se střetne se Slavií, na kterou ztrácí jen dva body

12/05/2019 | Preview
      Praha – FORTUNA:LIGU čeká v neděli jeden z vrcholů sezony. V druhém z pěti kol skupiny o titul nadstavbové části se odehraje v Edenu přímý souboj o první místo mezi vedoucí Slavií a mistrovskou Plzní, která na druhé příčce ztrácí už jen dva body. Západočeši by se v případě výhry poprvé od srpnového 6. kola dostali do čela tabulky, favoritem jsou ale Pražané, kteří doma rivala pětkrát po sobě porazili.
    • Fanzona O2 TV na hlavním šlágru FINÁLE FORTUNA:LIGY

08/05/2019 | Aktuální zprávy
      Klíčový zápas skupiny o titul v nadstavbové části přiláká do Edenu tisíce fanoušků. Ti se kromě dramatického souboje o první místo v tabulce FORTUNA:LIGY mohou těšit i na atraktivní fanzonu ligového partnera O2 TV plnou spousty zábavy a soutěží.
    • Vedoucí Slavia jen remizovala v Liberci, Plzeň má v neděli šanci snížit ztrátu

04/05/2019 | Reportáže
      Liberec – Fotbalisté Slavie hned na úvod FINÁLE FORTUNA:LIGY ztratili body. Pražané v 1. kole skupiny o titul remizovali v Liberci 0:0 a jejich náskok v čele tabulky se může snížit na dva body, pokud Plzeň v neděli porazí Jablonec. Červenobílí v nejvyšší soutěži nezvítězili potřetí z posledních čtyř zápasů. Slovan navázal na nedávnou remízu 1:1 z Edenu a s Pražany bodoval popáté z posledních šesti ligových duelů. Na šestém místě ztrácí už jen dva body na pátou Ostravu.
    • Slavia otočila duel se Sigmou a do nadstavby půjde s náskokem čtyř bodů

27/04/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie otočili v závěrečném 30. kole základní části FORTUNA:LIGY domácí duel s Olomoucí a po výhře 2:1 vstoupí do pětizápasové nadstavby o titul z prvního místa se čtyřbodovým náskokem na druhou Plzeň. Hosté se v Edenu ujali vedení v úvodu hlavičkou Jakuba Yunise, ještě do pauzy ale srovnal Peter Olayinka a v druhém poločase otočil skóre Mick van Buren. Slavia ziskem 72 bodů v úvodních 30 kolech soutěže překonala svůj dosavadní rekord ze sezony 1995/96, kdy uhrála 70 bodů. Olomouc si zahraje v prostřední skupině o Evropu.
    • Slavia padla ve Zlíně, přesto se stala vítězem základní části

21/04/2019 | Reportáže
      Zlín - Fotbalisté Slavie Praha vyhráli základní část FORTUNA:LIGY. Červenobílí sice v 29. kole překvapivě podlehli ve Zlíně 0:1 po gólu Adnana Džafiče z 60. minuty, ale díky remíze Plzně v Příbrami 1:1 mají v tabulce před druhými Západočechy před posledním kolem náskok čtyř bodů.
    • Užijte si zábavné odpoledne před zápasem Zlína se Slavií. Přijede i Fortuna fotbalová střelnice

17/04/2019 | Aktuální zprávy
      Na zlínské Letné se schyluje k velké bitvě. V neděli totiž přijede vedoucí tým FORTUNA:LIGY. Pražská Slavia bude chtít po remízovém derby se Spartou opět naplno bodovat. Zlín zase hodlá odčinit prohru v Karviné. O pořádný souboj tak nebude nouze. A to jak na hřišti, tak i mimo něj. Na Moravu totiž dorazí i Fortuna fotbalová střelnice, kterou si může vyzkoušet každý fanoušek a může vyhrát zajímavé ceny.
    • Derby Slavie a Sparty skončilo potřetí za sebou remízou

14/04/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie remizovali v 28. kole FORTUNA:LIGY v pražském derby se Spartou 1:1. Domácí poslal v Edenu do vedení ve 20. minutě Tomáš Souček, ale v 53. minutě srovnal Srdjan Plavšič. Souboj odvěkých rivalů skončil nerozhodně potřetí za sebou.
    • Fitness data za 27. kolo: Nejvíce metrů naběhala Slavia, sprinter kola Tetteh

10/04/2019 | Aktuální zprávy
      Fotbalisté Slavie ovládli utkání s Duklou zcela jednoznačně 5:1 a podobně si počínali i v týmové statistice naběhaných metrů, v níž předčili Spartu. Letenský celek má ve fitness datech také svého zástupce, Benjamin Tetteh byl nejrychlejší z hráčů, kteří zasáhli do 27. kola.