61.FK Příbram3321:5525

Zprávy

• Mistrovská Slavia na závěr sezony remizovala bez branek se Spartou

08/07/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Slavie remizovali v závěrečném pátém kole nadstavbové části FORTUNA:LIGY v pražském derby se Spartou bez branek. Nejblíže ke gólu byl domácí Stanislav Tecl, jenž v 65. minutě trefil hlavičkou břevno. Červenobílí mají už tři kola jistotu obhajoby titulu a po derby převzali mistrovský pohár.
    • Liberec prohrál se Slavií a dál má na čtvrtém místě náskok bodu

05/07/2020 | Reportáže
      Liberec - Fotbalisté Liberce prohráli v předposledním čtvrtém kole nadstavby první ligy s mistrovskou Slavií 1:3. Pražany, kteří si už v předminulém utkání zajistili obhajobu titulu, poslal ve 34. minutě do vedení Ibrahim Traoré a ještě do pauzy zvýšil Júsuf Hilál. Ve 49. minutě pak skóroval Petar Musa, jenž se 14 góly vede střeleckou tabulku spolu s Liborem Kozákem. V závěru snížil Milan Králíček.
    • Slavia rozstřílela 4:0 Jablonec, Musa byl blízko hattricku

28/06/2020 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté pražské Slavie zvítězili ve třetím kole ligové nadstavby nad Jabloncem 4:0. Dva góly dal Petar Musa, který navíc v nastavení neproměnil penaltu, i tak se ale posunul do čela tabulky kanonýrů. Po jedné brance přidali Petr Ševčík a střídající Lukáš Masopust. Obhájce trofeje porazil Severočechy popáté za sebou a vede tabulku o devět bodů před Plzní. Jablonečtí čtyři kola nezvítězili a klesli na páté místo.
    • V přímém souboji prvního s druhým uspěla Slavia, výhru zařídil Ševčík

24/06/2020 | Reportáže
      Praha - Slavia zvítězila ve druhém kole nadstavbové skupiny o titul ve FORTUNA:LIZE nad Plzní v souboji prvního s druhým 1:0. Úvodní poločas nabídl pouze šance. Jako první hrozil Masopust, ale přestřelil. Hejda následně střílel na druhé straně nad a první půli ukončilo nepřesné zakončení standardní situace od Provoda. Po pauze pokračoval zápas podobně, ale diváci na stadionu se nakonec dočkali gólu, když se v 69. minutě prosadil Ševčík po akci Masopusta. Ve zbývajícím čase už Slavia dovedla zápas k vítězství nejtěsnějším možným rozdílem.
    • Slavia porazila Baník, vítězný gól si připsal Bořil

20/06/2020 | Reportáže
      Ostrava – Fotbalisté Slavie vstoupili do nadstavbové části FORTUNA:LIGY výhrou 3:1 v Ostravě a výrazně se přiblížili obhajobě titulu. Červenobílí minimálně do neděle povedou tabulku s devítibodovým náskokem na Plzeň, kterou čeká domácí zápas s Jabloncem. Západočechy přivítají Pražané ve středu v dalším kole a už mohou získat titul.
    • Přihraj:Králem asistencí je znovu záložník Slavie Stanciu

16/06/2020 | Aktuální zprávy
      Už podruhé v rámci jedné sezóny se stal Nicolae Stanciu Přihraj:Králem asistencí. Tentokrát nasbíral sedmadvacetiletý záložník pražské Slavie nejvíce gólových přihrávek v poslední etapě základní části, tedy v rozmezí 26. až 30. kola.
    • Slavia porazila Zlín. Houževnaté Moravany zlomil ve druhém poločase Masopust

14/06/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Slavie se v posledním kole základní části FORTUNA:LIGY protrápili k výhře 1:0 nad Zlínem. Zápas rozhodl v 74. minutě hlavičkou Lukáš Masopust. Obhájce titulu zabral po dvou remízách a před nadstavbou udržel šestibodový náskok před druhou Plzní. "Ševci" podruhé za sebou nebodovali a do nadstavby půjdou z 13. místa v tabulce.
    • Slavia ve strhujícím závěru přišla o výhru, Baník vyrovnal hlavou Stronatiho

10/06/2020 | Reportáže
      Ostrava – Fotbalisté vedoucí Slavie remizovali v 29. kole FORTUNA:LIGY v Ostravě 2:2 a kolo před koncem základní části vedou tabulku už jen o šest bodů před druhou Plzní. Obhájce titulu ve Vítkovicích dvakrát vedl, nejprve po brance Nicolae Stancia a poté díky zásahu Lukáše Masopusta v nastavení, ale Baníku se vždy podařilo srovnat. Na 1:1 upravil v první půli Jaroslav Svozil a v sedmé minutě nastaveného času stanovil konečný výsledek Patrizio Stronati.
    • Slavia remizovala s Plzní 0:0 a udržela v čele osmibodový náskok

07/06/2020 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie remizovali ve šlágru 28. ligového kola FORTUNA:LIGY v souboji prvního s druhým týmem tabulky s Plzní bez branek. Pražané si udrželi na čele soutěže osmibodový náskok před Viktorií a přiblížili se k obhajobě titulu. Západočeši v osmém jarním ligovém duelu po zimním příchodu slovenského trenéra Adriana Guľy poprvé nezvítězili.
    • Slavia vyhrála potřetí v řadě, v Příbrami rozhodla až v závěru

02/06/2020 | Reportáže
      Příbram - Fotbalisté vedoucí Slavie ve 27. kole FORTUNA:LIGY zvítězili na hřišti poslední Příbrami 1:0 až díky gólu střídajícího Petara Musy z 82. minuty. Pražští obhájci titulu po koronavirové pauze i potřetí vyhráli a vedou neúplnou tabulku o 11 bodů před Plzní, která má k dobru středeční zápas v Ostravě. Příbram poprvé pod trenérem Pavlem Horváthem prohrála a na předposlední Opavu ztrácí bod.
    • Slávisté si proti Jablonci zastříleli, pětigólové vítězství řídil Stanciu

30/05/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Slavie rozstříleli v 26. kole FORTUNA:LIGY Jablonec 5:0. Obhájce titulu vyhrál i druhý zápas po koronavirové přestávce a dál vede tabulku o osm bodů před Plzní. Pražané proti soupeři oslabenému o řadu hráčů základní sestavy naprosto dominovali a jejich góly postupně vstřelili Nicolae Stanciu z penalty, Tomáš Holeš, Lukáš Provod, Stanislav Tecl a z dalšího pokutového kopu střídající Júsuf Hilál.
    • Slavia začala po pauze vítězně, tři body trefil v Boleslavi Ševčík

26/05/2020 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté vedoucí Slavie vstoupili do obnovené sezony FORTUNA:LIGY po koronavirové pauze vítězstvím 1:0 v Mladé Boleslavi. Zápas 25. kola rozhodl ve 22. minutě Petr Ševčík. Obhájce titulu vyhrál na jaře teprve druhé z pěti kol a druhé Plzni odskočil na 11 bodů. Západočechy však čeká středeční duel na hřišti Sparty.