161.FK Příbram2717:4818

Zprávy

• Bohemians jedou! Čtvrtou výhru v řadě vystřelil Pulkrab

03/06/2020 | Reportáže
      Opava - Fotbalisté Bohemians 1905 zvítězili v 27. kole FORTUNA:LIGY v Opavě 1:0. Dlouho vyrovnaný zápas rozhodla 72. minuta, kdy se trefil Matěj Pulkrab. Pražané v nejvyšší soutěži vyhráli počtvrté za sebou a v tabulce poskočili do elitní desítky. Naopak Slezané čtyři kola nezvítězili a na předposledním místě mají nadále jen bodový náskok na Příbram.
    • Opava vyrovnala dvě minuty před koncem a z Teplic veze bod za remízu 2:2

31/05/2020 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Opavy přidali po koronavirové přestávce druhý bod za další remízu. Po předchozí plichtě doma s Karvinou tentokrát vybojovali bod v Teplicích, které sice dvakrát vedly, ale o vedení vždy přišly. Hrdinou Slezského byl Juřena, který na konečných 2:2 vyrovnal dvě minuty před koncem.
    • Souboj Opavy a Karviné skončil stejně jako na podzim dělbou bodů

27/05/2020 | Reportáže
      Opava – Fotbalisté Karviné na úvod obnovené sezony FORTUNA:LIGY po koronavirové pauze remizovali 0:0 v Opavě a ani v pátém zápase jarní části neprohráli a neinkasovali. Opavští i po 25. kole zůstali předposlední s náskokem tří bodů na šestnáctou Příbram, Karviná je v tabulce třináctá.
    • Liberec je na jaře nadále stoprocentní, Opavu deklasoval 4:0

08/03/2020 | Reportáže
      Liberec – Fotbalisté Liberce ve 24. kole FORTUNA:LIGY doma deklasovali předposlední Opavu 4:0. Slovan v nejvyšší soutěži zvítězil počtvrté za sebou a poskočil na šesté místo, navíc má k dobru odložený zápas v Teplicích. Dva góly vstřelil Jan Kuchta, jednou se trefili Tomáš Malinský a Kamso Mara z penalty. Slezané v tabulce udrželi tříbodový náskok na poslední Příbram.
    • Opava odskočila od posledního místa, Sigmu zlomil první poločas

29/02/2020 | Reportáže
      Opava – Fotbalisté předposlední Opavy ve 23. kole FORTUNA:LIGY doma porazili Olomouc 2:1, uspěli po čtyřech porážkách za sebou a v tabulce si vytvořili tříbodový náskok na šestnáctou Příbram. Naopak desátá Sigma nenavázala na úvodní dvě jarní výhry. Slezany v závěru první půle poslal do vedení René Dedič, který ještě před pauzou připravil druhý gól pro kapitána Jana Žídka. Po změně stran už pouze snížil Lukáš Juliš.
    • Musův gól rozhodl o výhře Slavie nad Opavou, trefil se i Tecl

22/02/2020 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Slavie zdolali ve 22. kole FORTUNA:LIGY Opavu 2:0 a napravili porážku 0:1 na půdě Bohemians 1905 z úvodního jarního zápasu. Pražanům zajistili výhru svými góly útočníci Petar Musa a střídající Stanislav Tecl. Obhájce titulu vede tabulku o 16 bodů před Plzní, která má ale k dobru podvečerní utkání s Příbramí. Slezané prohráli v lize počtvrté za sebou a zůstali předposlední.
    • Guľova úspěšná premiéra, výhru Plzně v Opavě vystřelil dvougólový Beauguel

16/02/2020 | Reportáže
      Opava – Fotbalisté Plzně na úvod jarní části FORTUNA:LIGY zvítězili v Opavě 3:0 a prožili úspěšnou soutěžní premiéru pod novým slovenským trenérem Adriánem Guľou. Favorit rozhodl zápas 21. kola až po změně stran, kdy se mezi 57. a 63. minutou dvakrát trefil Jean-David Beauguel a pojistku přidal v nastavení střídající Jan Kopic. Viktoria si upevnila druhé místo v tabulce, Opava v lize prohrála potřetí za sebou a patří jí předposlední patnáctá příčka.
    • Fantišovy góly vynesly Zlínu výhru nad Opavou

14/12/2019 | Reportáže
      Zlín – Po zlepšeném výkonu ve druhém poločase zvítězili ve 20. kole FORTUNA:LIGY hráči Fastavu Zlín nad SFC Opava 2:0. O branky se v 53. a 63. minutě postaral Antonín Fantiš. Zlín vyhrál potřetí za sebou doma a ziskem 21 bodů si upevnil 12. příčku před zimní přestávkou. Opava popáté za sebou venku neskórovala a s nejhorším útokem v lize přezimuje čtrnáctá.
    • Výhru Jablonce v Opavě vystřelil premiérovým gólem mladík Pleštil

07/12/2019 | Reportáže
      Opava – Fotbalisté Opavy v 19. kole FORTUNA:LIGY doma podlehli Jablonci 1:2 a ve třetím utkání pod novým trenérem Jiřím Balcárkem poprvé nebodovali. Všechny góly padly až ve druhém poločase. Na vedoucí branku hostujícího Martina Doležala dokázal odpovědět opavský kapitán Jan Žídek, ale v 82. minutě utkání rozhodl střídající Dominik Pleštil. Severočeši zvítězili po třech kolech a posunuli se na čtvrté místo neúplné tabulky. Slezané jsou čtrnáctí.
    • Slezské derby skončilo bezbrankovou remízou. Baník dohrával v deseti

29/11/2019 | Reportáže
      Ostrava – Fotbalisté Ostravy v úvodním utkání 18. kola FORTUNA:LIGY pouze remizovali v domácím prostředí s předposlední Opavou 0:0. Baník hrál od 42. minuty bez vyloučeného Adama Jánoše, který uviděl červenou kartu za facku Součkovi. Hosté i v druhém utkání pod novým koučem Jiřím Balcárkem bodovali a stejně jako minule proti Mladé Boleslavi neinkasovali.
    • Trenér Balcárek při své premiéře dovedl Opavu k výhře nad Mladou Boleslaví

23/11/2019 | Reportáže
      Opava – Fotbalisté Opavy při prvoligové premiéře nového trenéra Jiřího Balcárka v 17. kole FORTUNA:LIGY doma zdolali třetí Mladou Boleslav 1:0 a opustili poslední místo. Slezané v nejvyšší soutěži vyhráli poprvé po 14 zápasech a v tabulce poskočili na 15. pozici o dva body před Karvinou, která v neděli hostí Plzeň. O opavském triumfu rozhodl v 10. minutě Karol Mondek, který vstřelil první ligový gól svého týmu po 500 minutách.
    • Záchranářský duel mezi Příbramí a Opavou branku nenabídl

09/11/2019 | Reportáže
      Příbram – Fotbalisté Příbrami v 16. kole FORTUNA:LIGY remizovali 0:0 s poslední Opavou a bezbrankový výsledek doma uhráli potřetí za sebou. Oba týmy prodloužily čekání na vítězství v nejvyšší soutěži - Středočeši na devět a Slezané dokonce na 14 utkání. Opavští navíc už 490 minut nedali ligový gól.
    • Spartě vystřelil tři body v Opavě svou premiérovou trefou Vindheim

03/11/2019 | Reportáže
      Opava – Fotbalisté Sparty zvítězili v 15. kole FORTUNA:LIGY v Opavě 1:0. Zápas rozhodl v desáté minutě norský obránce či záložník Andreas Vindheim, který si připsal premiérový gól v letenském dresu. Pražané poprvé v ligové sezoně dvakrát za sebou vyhráli a posunuli se na šesté místo tabulky. Slezané čekají na vítězství už 13 kol a zůstali poslední.
    • Opava byla na Slovácku bez šance

26/10/2019 | Reportáže
      Uherské Hradiště - Fotbalisté poslední Opavy ve 14. kole první ligy na hřišti Slovácka utrpěli debakl 0:4 a na výhru v nejvyšší soutěži čekají už dvanáct zápasů. Naopak domácí potřetí za sebou zvítězili a poskočili na páté místo tabulky. V Uherském Hradišti otevřel skóre v deváté minutě Patrik Šimko, po změně stran přidali další góly Ondřej Šašinka, Jan Kalabiška a Tomáš Zajíc.