16FK Dukla Praha3530:7222

Zprávy

• Cena Lukáše Přibyla putuje na Spartu

28/05/2019 | Aktuální zprávy
      Bilancování na konci soutěžního ročníku se týká nejen sportovního dění, ale už několik sezón po sobě si ocenění zaslouží jeden z prvoligových klubů, který v rámci svých marketingových a komunikačních aktivit nejlépe pracuje se svoji fanouškovskou základnou. Cena, která je pojmenovaná po oblíbeném fotbalovém činovníkovi Lukáši Přibylovi, tentokrát připadla pražské Spartě. Rozhodlo o tom hlasování odborné komise, zástupců mediálních partnerů FORTUNA:LIGY a samotných marketingových pracovníků všech klubů.
    • Slavia si zpříjemnila mistrovské oslavy výhrou nad Spartou, rozhodl gól Baluty

26/05/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Slavie v závěrečném kole pětizápasové nadstavby FORTUNA:LIGY porazili v pražském derby Spartu 2:1 a prožili vítěznou oslavu titulu, který si zajistili před týdnem v Ostravě. Domácí poslal v Edenu v úvodu do vedení Tomáš Souček, v 21. minutě srovnal z penalty Guélor Kanga, ale brzy po pauze rozhodl Alexandru Baluta. Po utkání červenobílí převzali pohár pro šampiona.
    • Slavia po derby se Spartou zvedne trofej nad hlavu, Ostrava hraje s Libercem o páté místo

26/05/2019 | Preview
      Praha – Fotbalisty Slavie čeká derby se Spartou, ale především slavnostní okamžiky. Po utkání s pražským rivalem převezmou pohár pro mistra ligy, který si zajistili už před týdnem. Ve středu přidali k titulu také triumf v poháru po finálové výhře 2:0 nad Ostravou. Důležitý zápas čeká i fotbalisty Ostravy a Liberce, neboť oba týmy spolu na dálku svedou souboj o konečné páté místo v tabulce, které znamená kvalifikační utkání o Evropskou ligu.
    • Plzeň hostí Spartu, Slavia může slavit zisk mistrovského titulu

15/05/2019 | Preview
      Praha – FORTUNA:LIGA má ve středu na programu dva zápasy třetího z pěti kol nadstavbové části a rozhodnout se už může o novém mistrovi. Pokud vedoucí Slavia získá ve večerním domácím zápase s Jabloncem více bodů než Plzeň v předchozím duelu se Spartou, zajistí si s předstihem titul.
    • Sparta těsně porazila Liberec a skončí nejhůře třetí, rozhodl gól Costy z úvodu

11/05/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty zvítězili v druhém kole skupiny o titul FORTUNA:LIGY nad Libercem 1:0 a zajistili si minimálně konečné třetí místo, které za určitých okolností může znamenat účast v základní skupině Evropské ligy. Utkání rozhodl v šesté minutě Costa Nhamoinesu, jenž zařídil i podzimní výhru 1:0 na severu Čech. Letenští vyhráli i třetí zápas pod vedením kouče Michala Horňáka. Slovan podruhé za sebou neskóroval a z šesté příčky ztrácí dva body na pátou Ostravu.
    • Sparta uctila památku Šurala a poté porazila Ostravu i potřetí v sezóně

04/05/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty porazili v 1. kole skupiny o titul Ostravu 3:0 a na Baník vyzráli i potřetí v sezoně. Triumf Letenských zařídili Václav Drchal, z pokutového kopu David Moberg Karlsson a v nastaveném čase Adam Hložek. První dva jmenovaní se trefili také v únorovém duelu, který Sparta vyhrála 3:2.
    • Horňák si odbyl vítěznou premiéru, Sparta nedala Opavě šanci

27/04/2019 | Reportáže
      Opava - Sparťanští fotbalisté vyhráli v posledním 30. kole základní části FORTUNA:LIGY v Opavě 3:0 a úspěšnou premiéru si v pozici hlavního trenéra odbyl Michal Horňák. Branky vstřelili Matěj Hanousek, David Moberg Karlsson a Václav Drchal. Pražané se dočkali výhry v domácí soutěži po dvou zápasech a drží si na třetím místě před čtvrtým Jabloncem šestibodový náskok.
    • Poslední kolo základní části rozzáří v Opavě před zápasem se Spartou fotbalová střelnice

24/04/2019 | Aktuální zprávy
      Poslední ligová zastávka nabídne fotbalovým fanouškům spoustu zápasových laskomin. Jednou z nich bude i sobotní duel mezi Opavou a pražskou Spartou. O zábavu bude postaráno i mimo trávník, na opavském stadionu totiž bude dvě hodiny před utkáním připravená i Fortuna fotbalová střelnice, zábavná fotbalová atrakce pro fanoušky. Na střelnici se navíc rozdávají volné sázenky, nejlepší tým si odnese poukaz na 10 000 korun do fanshopu.
    • Předposlední Karviná šokovala Letnou, na hřišti Sparty vyhrála 3:1

21/04/2019 | Reportáže
      Praha - Sparťanští fotbalisté v předposledním 29. kole základní části FORTUNA:LIGY překvapivě prohráli doma se zachraňující se Karvinou 1:3. Dva góly hostů dal Tomáš Wágner, jednou se trefil Dávid Guba. Za domácí v závěru snížil Martin Hašek. Letenští utrpěli vůbec první ligovou porážku s Karvinou. Slezané pod vedením bývalého sparťanského kouče Františka Straky zvítězili podruhé za sebou a z předposledního místa ztrácejí na čtrnáctou Příbram už jen čtyři body.
    • Derby Slavie a Sparty skončilo potřetí za sebou remízou

14/04/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie remizovali v 28. kole FORTUNA:LIGY v pražském derby se Spartou 1:1. Domácí poslal v Edenu do vedení ve 20. minutě Tomáš Souček, ale v 53. minutě srovnal Srdjan Plavšič. Souboj odvěkých rivalů skončil nerozhodně potřetí za sebou.
    • Fitness data za 27. kolo: Nejvíce metrů naběhala Slavia, sprinter kola Tetteh

10/04/2019 | Aktuální zprávy
      Fotbalisté Slavie ovládli utkání s Duklou zcela jednoznačně 5:1 a podobně si počínali i v týmové statistice naběhaných metrů, v níž předčili Spartu. Letenský celek má ve fitness datech také svého zástupce, Benjamin Tetteh byl nejrychlejší z hráčů, kteří zasáhli do 27. kola.
    • Sparta se na derby naladila výhrou nad Zlínem

08/04/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Sparty porazili v dohrávce 27. kola FORTUNA:LIGY Zlín 2:0 a pojistili si třetí místo v tabulce. O sedmou výhru Letenských z osmi jarních zápasů se ve druhém poločase postarali Adam Hložek a Benjamin Tetteh. Zlín po třetí porážce za sebou zůstal devátý.