16MFK Karviná1812:2612

Zprávy

• Mladá Boleslav vstřelila během tří minut tři góly a otočila zápas s Teplicemi

01/12/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav – Fotbalisté Mladé Boleslavi v 18. kole FORTUNA:LIGY porazili Teplice 3:1 a doma vyhráli devátý z deseti zápasů v nejvyšší soutěži. Teplice nezvítězily šest kol po sobě. Hosté díky Patriku Žitnému vedli, ale Středočeši v rozmezí 71. až 73. minuty trefami Jiřího Klímy, Lukáše Budínského a Nikolaje Komličenka obrátili skóre.
    • Teplice doma remizovaly s Baníkem 1:1

24/11/2019 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Ostravy ve 17. kole FORTUNA:LIGY remizovali 1:1 v Teplicích a po pěti porážkách dokázali venku bodovat. Do vedení Baník dostal ze sporné penalty Patrizio Stronati, bod domácím zachránil Jakub Řezníček. Severočeši natáhli sérii bez vítězství na pět kol.
    • Slavia porazila Teplice 3:0 a dál vede ligu o 11 bodů

10/11/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté pražské Slavie zvítězili v 16. kole FORTUNA:LIGY nad Teplicemi 3:0. Skóre otevřel v 29. minutě z penalty Tomáš Souček, který se pak v závěru podílel i na gólech střídajícího Petra Ševčíka a Ondřeje Kúdely. Obhájce titulu protáhl neporazitelnost v nejvyšší soutěži na 22 utkání a před reprezentační přestávkou si v čele tabulky udržel náskok 11 bodů na druhou Plzeň. Teplice potřetí za sebou prohrály a jsou jedenácté.
    • České Budějovice počtvrté za sebou vyhrály, v Teplicích uspěly 3:1

03/11/2019 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Českých Budějovic zvítězili v 15. kole FORTUNA:LIGY v Teplicích 3:1. Nováček nejvyšší soutěže rozhodl v prvních 26 minutách, kdy se postupně trefili Patrik Brandner, Petr Javorek a Lukáš Havel z penalty. Za domácí v závěru snížil Petr Mareš. Jihočeši v lize počtvrté za sebou vyhráli, pokaždé dali tři góly a posunuli se před dnešního soupeře na deváté místo tabulky. Teplice doma nebodovaly poprvé po pěti duelech nejvyšší soutěže a jsou jedenácté.
    • Jablonec ukončil teplickou sérii bez porážky vysokým vítězstvím 4:1

25/10/2019 | Reportáže
      Jablonec nad Nisou - Fotbalisté Jablonce zvítězili v předehrávce 14. kola FORTUNA:LIGY nad Teplicemi jasně 4:1 poté, co v každém z poločasů dali dva góly. Poprvé v životě se dvakrát v jednom duelu nejvyšší soutěže trefil Tomáš Břečka a dvě branky si připsal i Martin Doležal. Za hosty snížil Jan Shejbal. Domácí porazili Teplice v lize počtvrté za sebou a posunuli se na čtvrté místo. Hosté prohráli poprvé po sedmi kolech a patří jim osmá příčka.
    • Brány 14. kola otevře páteční předehrávka Jablonce s Teplicemi

25/10/2019 | Preview
      Jablonec nad Nisou - Fotbalisté pátého Jablonce přivítají v páteční předehrávce 14. kola FORTUNA:LIGY osmé Teplice. Oba týmy dělí tři body. Zatímco domácí vyhráli jediný z posledních pěti zápasů, hosté neprohráli sedmkrát za sebou. Jablonec však na Teplice umí, v lize je zdolal třikrát za sebou shodně 2:1 a prohrál s nimi v jediném z posledních 11 utkání.
    • Gól Kayi Spartě nestačil. Řezníček těsně před koncem zařídil Teplicím remízu

20/10/2019 | Reportáže
      Teplice - Fotbalisté Sparty jen remizovali ve 13. kole první ligy v Teplicích 1:1. Pražané vedli od 68. minuty, kdy se poprvé v české nejvyšší soutěži trefil Semih Kaya, ale v předposlední minutě srovnal domácí Jakub Řezníček. Letenští nezvítězili ve třech z posledních čtyř kol a na sedmém místě tabulky mají stejně bodů jako osmé Teplice, které naopak v lize už sedm utkání neprohrály.
    • Hráčem měsíce je teplický Jakub Mareš, trenérem opět Trpišovský ze Slavie

17/10/2019 | Aktuální zprávy
      Teplice během uplynulého měsíce ani jednou neprohrály. Lví zásluhu na tom má dvaatřicetiletý útočník Jakub Mareš, který nastřílel čtyři zářijové góly svého celku a vytáhl ho do "prostřední" skupiny o poháry. Stále bez jediné porážky prochází letošním ročníkem FORTUNA:LIGY pražská Slavia. Ta v září uspěla mimo jiné i v městském derby proti rivalovi ze Sparty a nadále se pod vedením trenéra Jindřicha Trpišovského bezpečně vyhřívá na čele tabulky. Právě oba jmenovaní jsou posledními vítězi ankety MALL.CZ Hráč a Trenér měsíce.
    • Teplice dohrávaly v devíti, přesto těsně před koncem trefil vítězství v Opavě Mareš

05/10/2019 | Reportáže
      Opava – Fotbalisté Teplic ve 12. kole FORTUNA:LIGY zvítězili v Opavě 1:0, přestože dohrávali v devíti. Zápas rozhodl v 86. minutě Jakub Mareš v době, kdy už domácí měli přesilovku po vyloučení Jana Shejbala z 72. minuty. V závěru dostal červenou kartu ještě hostující Petr Mareš, ale Teplice už tři body udržely a v lize pošesté za sebou neprohrály. Naopak předposlední Opava čeká na vítězství už deset kol.
    • Slovácko remizovalo s Teplicemi, na gól Mareše odpověděl Šašinka

21/09/2019 | Reportáže
      Uherské Hradiště –  V zápase 10. kola FORTUNA:LIGY remizovalo Slovácko na domácím hřišti s Teplicemi 1:1. Oba góly padly po brejkových situacích - skóre otevřel ve 22. minutě hostující Jakub Mareš, v poslední minutě prvního poločasu vyrovnal Ondřej Šašinka. Slovácko nevyhrálo čtvrtý ligový zápas v řadě, Teplice, na jejichž lavičku se po dvouzápasovém disciplinárním trestu vrátil trenér Stanislav Hejkal, prodloužily sérii neporazitelnosti se Slováckem na sedm utkání.
    • Mladou Boleslav sestřelil dvěma góly teplický Mareš

18/09/2019 | Reportáže
      Teplice – Sladká pomsta za ostudný debakl z loňského ročníku dokonána. Teplice na domácí půdě porazily v dohrávce 4. kola FORTUNA:LIGY Mladou Boleslav výsledkem 2:0 a díky získaným třem bodům se odpoutaly ze sestupových příček tabulky. Za vítězstvím domácí vykročili razantně již v prvním poločase, když hrdina zápasu Jakub Mareš rozhodl dvěma vstřelenými brankami.
    • Liberec doma remizoval s Teplicemi 1:1

14/09/2019 | Reportáže
      Liberec - Severočeské derby mezi fotbalisty Liberce a Teplic v 9. kole FORTUNA:LIGY skončilo remízou 1:1. Hosty, kteří se museli obejít bez potrestaného trenéra Stanislava Hejkala, poslal do vedení ve třetí minutě Petr Mareš, ale Slovan ještě v prvním poločase vyrovnal. Z penalty se o to postaral exteplický útočník Roman Potočný. Liberec zaznamenal první remízu v sezoně, naopak Teplice natáhly sérii bez vítězství na pět zápasů.
    • Teplice po bezbrankové remíze s Karvinou zůstávají poslední

01/09/2019 | Reportáže
      Teplice – Fotbalisté Teplic remizovali v 8. kole FORTUNA:LIGY s Karvinou 0:0 a neodpoutali se z posledního místa tabulky, byť mají k dobru odložené domácí utkání s Mladou Boleslaví. Teplice nevyhrály v soutěži počtvrté za sebou, naopak Karviná neprohrála podruhé za sebou. Trenér Severočechů Stanislav Hejkal po skončení utkání dostal červenou kartu za protesty a byl vyloučen jako první kouč v české nejvyšší soutěži.