6FK Dukla Praha3428:6922

Zprávy

• Slavia je mistrem FORTUNA:LIGY! V Ostravě remizovala bez branek a získala kýžený bod

19/05/2019 | Reportáže
      Ostrava – Fotbalisté Slavie si zajistili ligový titul. Pražané ve čtvrtém z pěti zápasů nadstavbové části FORTUNA:LIGY získali v Ostravě potřebný bod a po bezbrankové remíze mají v čele tabulky tříbodový náskok na obhájce trofeje Plzeň. Při případné rovnosti bodů by ve prospěch červenobílých hrálo lepší postavení po základní části.
    • Mara vystřelil Liberci výhru v Ostravě a páté místo v tabulce

14/05/2019 | Reportáže
      Ostrava – Fotbalisté Liberce ve třetím kole finále FORTUNA:LIGY vyhráli 1:0 v Ostravě a posunuli se před svého soupeře na páté místo skupiny o titul, které může za určitých okolností znamenat účast v předkole Evropské ligy. Jedinou branku zápasu dal čtyři minuty před koncem Kamso Mara a odsoudil domácí ke čtvrté porážce za sebou. Baník během nepovedené série navíc nedal ani jeden gól.
    • Dukla v případě ztráty bodů sestoupí, Ostrava bude hrát s Libercem o páté místo

13/05/2019 | Preview
      Praha - Pětizápasové finále FORTUNA:LIGY má v úterý a ve středu na programu vložené třetí kolo. V úterý se odehrají všechny tři duely skupiny o záchranu a v jednom z nich bude Dukla odvracet hrozbu pádu z nejvyšší soutěže. Pokud poslední Pražané na hřišti předposlední Karviné nevyhrají, stanou se prvním sestupujícím. Ve skupině o titul Ostrava v přímém souboji o páté místo přivítá šestý Liberec.
    • Sparta uctila památku Šurala a poté porazila Ostravu i potřetí v sezóně

04/05/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Sparty porazili v 1. kole skupiny o titul Ostravu 3:0 a na Baník vyzráli i potřetí v sezoně. Triumf Letenských zařídili Václav Drchal, z pokutového kopu David Moberg Karlsson a v nastaveném čase Adam Hložek. První dva jmenovaní se trefili také v únorovém duelu, který Sparta vyhrála 3:2.
    • Jablonec skolil Ostravu 4:0, Doležal se blýskl hattrickem

27/04/2019 | Reportáže
      Jablonec - Fotbalisté Jablonce vyhráli v závěrečném 30. kole základní části FORTUNA:LIGY v přímém souboji o čtvrté místo nad Ostravou vysoko 4:0. Severočeši tak půjdou do nadstavby s šestibodovým náskokem na pátý Baník a se stejnou ztrátou na třetí Spartu. Jablonec poslal v 16. minutě do vedení Jakub Považanec a poté dal svůj první hattrick v nejvyšší soutěži Martin Doležal. Svěřenci Petra Rady doma počtvrté za sebou zvítězili, naopak Ostrava venku už pět zápasů nebodovala.
    • Plzeň díky gólu Beauguela v závěru porazila Baník 2:1 a přiblížila se Slavii

13/04/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Plzně vyhráli v 28. kole FORTUNA:LIGA doma nad Ostravou 2:1. Baník poslal v 39. minutě do vedení Patrizio Stronati, ale ještě do pauzy srovnal Tomáš Chorý a pět minut před koncem otočil stav další útočník Viktorie střídající Jean-David Beauguel, který byl ještě v závěru vyloučen. Obhájce titulu zvítězil potřetí za sebou a z druhého místa v tabulce stáhl ztrátu na vedoucí Slavii před jejím nedělním duelem se Spartou na čtyři body. Baník prohrál popáté z posledních sedmi kol a zůstal pátý.
    • Ostrava zdolala po trefách Kuzmanoviče a Diopa Teplice

07/04/2019 | Reportáže
      Ostrava - Fotbalisté Ostravy v duelu týmů usilujících o první šestku tabulky porazili Teplice 3:1. Dvěma góly se na vítězství Baníku podílel Nemanja Kuzmanovič, jediný úspěch hostů obstaral jejich jarní kanonýr Jakub Hora, který dosáhl už své jedenácté trefy v sezoně. Baník i podruhé v ročníku s Teplicemi vyhrál a na ostravské půdě je zdolal po dlouhých šesti a půl letech. Ostravští navíc utnuli sérii pěti ligových zápasů bez vítězství a upevnili si místo v elitní skupině.
    • Karviná porazila Ostravu 2:0, z výhry se radovala po sedmi zápasech

29/03/2019 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Karviné v předehrávce 26. kola FORTUNA:LIGY porazili 2:0 Ostravu. Domácí se díky brankám Lukáše Budínského a Petra Galušky dočkali prvního vítězství po sedmi kolech a opustili poslední příčku tabulky. Baník naopak natáhl sérii bez vítězství na pět zápasů a ještě ho čeká boj o udržení místa první šestce pro nadstavbovou část.
    • Fanoušci v Karviné se mohou v dalším kole těšit na fotbalovou střelnici

27/03/2019 | Aktuální zprávy
      Po reprezentační pauze se vrací FORTUNA:LIGA a my se máme na co těšit. Následující kolo se po reprezentační přestávce rozeběhne v pátek, kdy Karviná přivítá na svém stadionu Ostravu. Nebudou to ale jediní hosté, kteří do Karviné přijedou. Na událost totiž míří i oblíbená Fortuna fotbalová střelnice.
    • Baník v souboji o první šestku remizoval s Boleslaví 1:1

16/03/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Ostravy se v utkání 25. kola FORTUNA:LIGY rozešli s Mladou Boleslaví smírně 1:1 a v souboji o první šestku si před sedmými Středočechy udrželi pětibodový náskok. Baník vedl rychlým gólem Václava Procházky, ale hosté ještě před poločasem srovnali zásluhou střídajícího Murise Mešanoviče. Ostravský tým přerušil sérii tří proher, Boleslav na jaře ani pošesté neprohrála.
    • Slavia porazila Baník hladce 4:0 a navýšila vedení na čele tabulky

10/03/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Slavie vyhráli ve 24. FORTUNA:LIGY nad Ostravou 4:0 a zvýšili náskok v čele tabulky na šest bodů před druhou Plzní. Červenobílé poslal v 18. minutě do vedení Milan Škoda, po změně stran sice nedal domácí Miroslav Stoch penaltu, ale v 70. minutě přidal pojistku střídající Lukáš Masopust a v nastavení se trefili ještě Michal Frydrych a střídající Mick van Buren. Slavia tak Baníku vrátila podzimní porážku 1:2. Ostrava utrpěla třetí prohru za sebou a z pátého místa ztrácí dva body na čtvrtý Jablonec.