16MFK Karviná54:72

Zprávy

• Bohemians senzačně otočili zápas s Olomoucí z 0:2 na 3:2

17/08/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Bohemians 1905 smazali v 6. kole FORTUNA:LIGY v domácím utkání s Olomoucí dvougólovou ztrátu a po obratu zvítězili 3:2. Sigma vedla po 58 minutách 2:0 po vlastním gólu brankáře Pražanů Tomáše Fryštáka a proměněné penaltě Jakuba Plška. "Klokani" srovnali během deseti minut zásluhou Jakuba Podaného s Lukášem Hůlkou a ve čtvrté minutě nastavení rozhodl David Bartek.
    • Petržela dvěma góly rozhodl o výhře Slovácka nad Příbramí

Uherské Hradiště - Fotbalisté Slovácka zvítězili v 6. kole FORTUNA:LIGY nad Příbramí 2:0. Obě branky dal po přestávce Milan Petržela, který si připsal úvodní góly po návratu do Uherského Hradiště z Plzně. Slovácko v lize porazilo Příbram poosmé za sebou, potřetí po sobě vyhrálo navíc bez inkasovaného gólu a minimálně do neděle se posunulo na druhé místo tabulky za vedoucí Slavii. Hostující celek ani ve třetím venkovním zápase v sezoně nebodoval a neskóroval.
    • Zlín sebral body Opavě, venkovní výhru zařídili Poznar a Podio

Opava - Fotbalisté Opavy prohráli v 6. kole FORTUNA:LIGY se Zlínem 0:3. Dva góly "Ševců" dal Tomáš Poznar a jednou se trefil Pablo Podio. Slezané dohrávali bez vyloučeného Pavla Zavadila. Opava počtvrté za sebou prohrála a doma podruhé po sobě neskórovala. Zlín venku v lize bodoval poprvé po osmi zápasech a připsal si druhé vítězství za sebou.
    • Sparta se doma utká ve šlágru kola s Baníkem, Plzeň míří do Teplic

17/08/2019 | Preview
      Po čtvrtečních nepovedených odvetách třetího předkola Evropské ligy, kdy vypadli fotbalisté Plzně, Sparty i Mladé Boleslavi, pokračuje šestým kolem nejvyšší soutěž. Viktoria se představí v Teplicích, Letenští hostí Ostravu a tým z města automobilů hraje rovněž v neděli v Jablonci.
    • Slavia zdolala nováčka 3:0, o výhře nad Dynamem rozhodla po změně stran

16/08/2019 | Reportáže
      České Budějovice - Fotbalisté Slavie zvítězili v předehrávce 6. kola FORTUNA:LIGY v Českých Budějovicích 3:0. Obhájce titulu rozhodl až v druhém poločase, kdy se trefili Nicolae Stanciu, Peter Olayinka a Milan Škoda. Pražané popáté v sezoně vyhráli a vedou neúplnou tabulku o šest bodů. Zároveň se vítězně naladili na úterní úvodní duel 4. předkola Ligy mistrů v Kluži. Jihočeský nováček podruhé za sebou nebodoval, doma nevyhrál ani čtvrtý zápas v ročníku a s pěti body je dvanáctý.
    • Nováček přivítá mistra. Brány šestého kola otevře duel Budějovic se Slavií

16/08/2019 | Preview
      České Budějovice - Šesté kolo FORTUNA:LIGY dnes zahájí souboj jediného nováčka nejvyšší soutěže Českých Budějovic s obhájcem titulu pražskou Slavií. Hosté budou na jihu Čech od 18:00 hájit vedení v tabulce a pozici týmu, který jako jediný v nové sezoně ještě neprohrál. Zároveň se chtějí vítězně naladit na úterní úvodní utkání 4. předkola Ligy mistrů v Kluži.
    • Fotbalová střelnice se poprvé představí v Českých Budějovicích

13/08/2019 | Aktuální zprávy
      Jízda pokračuje. Fortuna fotbalová střelnice chystá další zastávku. Tentokrát se vypraví do jižních Čech, aby potěšila příznivce Českých Budějovic. Dynamo se v rámci 6. kola nejvyšší fotbalové soutěže utká s pražskou Slavií. Nováček FORTUNA:LIGY versus mistr. U toho střelnice nemůže chybět. A rozhodně se bude na co koukat. Navštivte napínavý duel, vyzkoušejte střelnici a vyhrajte skvělé ceny.
    • Přestřelku mezi Boleslaví a Spartou rozhodl v nastavení Budínský, Mešanovič nastřílel hattrick

11/08/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté Sparty prohráli v 5. kole FORTUNA:LIGY v Mladé Boleslavi 3:4. Hattrickem se o druhou prohru Letenských v nové ligové sezoně zasloužil Muris Mešanovič. Bosenský útočník se nejprve trefil z penalty, hosté srovnali zásluhou Dávida Hancka, ale Mešanovič do konce úvodní půle vrátil Středočechům vedení. Vyrovnání Pražanů zařídil Benjamin Tetteh, Mešanovič však minutu po něm dokonal hattrick. Sparta odpověděla po trefě Libora Kozáka. Tři body v dramatickém souboji dvou účastníků třetího předkola Evropské ligy domácím zařídil ve třetí minutě nastavení Lukáš Budínský.
    • Slovácko loupilo v Plzni, favorita zaskočilo dvěma góly

Plzeň - Fotbalisté Plzně nečekaně podlehli v pátém kole FORTUNA:LIGY Slovácku 0:2 a utrpěli první porážku v nové sezoně nejvyšší soutěže. V lize na svém stadionu prohráli po 24 zápasech. Hosty poslal do vedení ve 42. minutě Ondřej Šašinka a pojistku přidal po pauze Tomáš Zajíc.
    • Jablonec zvítězil nad Opavou 2:1, trefili se Sýkora a Matoušek

Jablonec - Fotbalisté Jablonce v pátém kole FORTUNA:LIGY porazili Opavu 2:1 a doma v nejvyšší soutěži zvítězili podeváté za sebou. Vše podstatné se na Střelnici událo až ve druhém poločase. Po vyloučení hostujícího Václava Jurečky se jako první prosadil Jan Sýkora, po vyrovnání Pavla Zavadila vrátil Severočechům vedení Jan Matoušek. Jablonec slezského soupeře v lize porazil poprvé po čtyřech zápasech.
    • Slavia v prázdném Edenu těsně zdolala Liberec, rozhodla trefa Masopusta

10/08/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Slavie vyhráli v utkání pátého kola FORTUNA:LIGY nad Libercem 1:0. Zápas, který se hrál v Edenu kvůli disciplinárnímu trestu Pražanů za výtržnosti fanoušků bez diváků, rozhodl v 39. minutě Lukáš Masopust. Obhájce titulu napravil minulou úvodní ztrátu z Karviné a pojistil si vedení v tabulce. Druhá Plzeň ztrácí tři body a může se znovu dotáhnout v případě nedělního vítězství nad Slováckem. Liberec počtvrté za sebou nebodoval a zůstal předposlední.
    • Příbram porazila nováčka z Českých Budějovic 2:0

Příbram - Fotbalisté Příbrami v pátém kole FORTUNA:LIGY doma porazili České Budějovice 2:0. Středočeši potvrdili, že se jim proti jihočeskému nováčkovi daří a vyhráli nad ním v osmém soutěžním utkání za sebou. O góly se už v prvním poločase postarali Marko Alvir a Michal Škoda.
    • Olomouc roli favorita nepotvrdila, s poslední Karvinou remizovala 1:1

Olomouc - Fotbalisté Karviné v pátém kole FORTUNA:LIGY zachránili remízu 1:1 v Olomouci a získali druhý bod v sezoně. Domácí poslal do vedení ve 37. minutě Václav Jemelka, šest minut před koncem odpověděl Michal Petráň. Slezané však nedokázali porazit Sigmu ani v pátém zápase nejvyšší soutěže a zůstávají poslední v tabulce.