16FK Dukla Praha2823:5619

Zprávy

• Plzeň díky gólu Beauguela v závěru porazila Baník 2:1 a přiblížila se Slavii

13/04/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Plzně vyhráli v 28. kole FORTUNA:LIGA doma nad Ostravou 2:1. Baník poslal v 39. minutě do vedení Patrizio Stronati, ale ještě do pauzy srovnal Tomáš Chorý a pět minut před koncem otočil stav další útočník Viktorie střídající Jean-David Beauguel, který byl ještě v závěru vyloučen. Obhájce titulu zvítězil potřetí za sebou a z druhého místa v tabulce stáhl ztrátu na vedoucí Slavii před jejím nedělním duelem se Spartou na čtyři body. Baník prohrál popáté z posledních sedmi kol a zůstal pátý.
    • Plzeň uspěla na Slovácku, tři body vystřelil z penalty Hrošovský

07/04/2019 | Reportáže
      Uherské Hradiště - Fotbalisté Viktorie Plzeň vyhráli v rámci 27. kola FORTUNA:LIGY na Slovácku 1:0, když vítěznou branku dal Patrik Hrošovský z pokutového kopu nařízeného po konzultaci s videorozhodčím. Obhájce mistrovského titulu tři kola před koncem stáhl náskok vedoucí Slavie v čele tabulky na sedm bodů. Slovácko nevyhrálo už šest kol po sobě a zůstává na dvanácté příčce.
    • Plzeň stáhla náskok Slavie na sedm bodů díky dramatické výhře nad Bohemians

31/03/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Plzně udolali v 26. kole FORTUNA:LIGY Bohemians 1905 3:2 a zabrali po dvou porážkách za sebou. Domácí ztratili dvoubrankové vedení, ale střídající Tomáš Chorý v 86. minutě dramatický zápas rozhodl. Úřadující mistři využili sobotního zaváhání pražských "S". Druhý tým tabulky se vedoucí Slavii přiblížil na sedm bodů a současně si vytvořil osmibodový náskok před třetí Spartou.
    • Fanzona O2 TV zavítá do Plzně

26/03/2019 | Aktuální zprávy
      Po reprezentační přestávce se vrací na scénu domácí soutěž a domácí zápas plzeňské Viktorky okoření unikátní fanzona pro všechny fotbalové fanoušky. Oficiální partner FORTUNA:LIGY společnost O2 přiveze do Doosan Areny spoustu zábavy a soutěží.
    • Plzeň po porážce se Spartou nestačila ani na Teplice a podruhé za sebou padla

15/03/2019 | Reportáže
      Teplice - Fotbalisté Plzně v předehrávce 25. kola FORTUNA:LIGY prohráli 1:2 v Teplicích a po debaklu 0:4 na Spartě nebodovali podruhé za sebou, což se jim v nejvyšší soutěži stalo naposledy před třemi lety. Obhájce titulu může na druhém místě tabulky nabrat už devítibodovou ztrátu na vedoucí Slavii, která hraje v neděli v Příbrami. O výhře Teplic rozhodli v první půli brankami Jakub Hora s Pavlem Moulisem, po změně stran z velkého tlaku jen snížil Patrik Hrošovský. Severočeši jsou v neúplné tabulce osmí.
    • Sparta zničila čtyřmi góly Plzeň, nastavovat se muselo 11 minut

09/03/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Sparty rozstříleli ve 24. kole FORTUNA:LIGY Plzeň 4:0 a západočeského rivala v nejvyšší soutěži porazili nejvýraznějším rozdílem od října 2000. Pražany poslal v desáté minutě do vedení Adam Hložek, který se stal nejmladším střelcem v historii samostatné ligy. V 29. minutě přidal pojistku z penalty Guélor Kanga a po změně stran se trefili Michal Sáček a v nastavení Matěj Pulkrab. Chvíli před čtvrtým gólem byl vyloučen hostující Jan Kovařík.
    • Sparta přivítá ve šlágru 24. kola úřadujícího mistra z Plzně

09/03/2019 | Preview
      Praha - Vrcholem 24. kola FORTUNA:LIGY bude sobotní šlágr mezi třetí Spartou a druhou Plzní. Pražané by rádi protáhli jarní vítěznou sérii a stáhli jedenáctibodové manko na úřadující mistry. Ti však letenského rivala porazili v sedmi z posledních devíti utkáních nejvyšší soutěže.
    • Plzeň doma zdolala Jablonec 1:0 díky ráně Procházky a bodově dotáhla Slavii

02/03/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Plzně ve 23. kole FORTUNA:LIGY doma porazili Jablonec 1:0 gólem Romana Procházky z 22. minuty. Obhájci titulu se na druhém místě tabulky bodově dotáhli vedoucí Slavii, která ale má k dobru nedělní vršovické derby s Bohemians 1905. Viktoria soupeři částečně vrátila podzimní porážku 0:3 a v nejvyšší soutěži protáhla sérii bez prohry na 14 utkání. Severočeši potřetí za sebou v lize nezvítězili a zůstali pátí.
    • Plzeň po trefách Hrošovského a Chorého vyhrála v Opavě

25/02/2019 | Reportáže
      Opava – Fotbalisté Plzně v dohrávce 22. kola FORTUNA:LIGY zvítězili na hřišti nováčka Opavy 2:1. Obhájci titulu z druhého místa tabulky dál ztrácí tři body na vedoucí Slavii, která v souběžně hraném utkání deklasovala Slovácko 4:0. V prvním poločase na opavském stadionu otevřel skóre Patrik Hrošovský z penalty a po změně stran přidal pojistku Tomáš Chorý, až v nastavení snížil Václav Juřena.
    • Slavia hostí v pondělí Slovácko, Plzeň se představí v Opavě

25/02/2019 | Preview
      Praha - Program 22. kola FORTUNA:LIGY v pondělí uzavřou dohrávky dvou aspirantů na titul a týmů, které měly ve čtvrtek rozdílnou úspěšnost v odvetách Evropské ligy. Vedoucí Slavia po výhře 4:1 a postupu v Genku přivítá Slovácko a bude chtít napravit porážku 0:2 z posledního zápasu domácí soutěže v Plzni. Druhá Viktoria, která po minulém ligovém kole stáhla manko na Pražany na tři body, si po čtvrteční prohře 0:3 v Záhřebu a vyřazení touží spravit chuť na hřišti nováčka z Opavy.
    • Plzeň ve šlágru kola porazila vedoucí Slavii a snížila její náskok na tři body

17/02/2019 | Reportáže
      Praha – Fotbalisté Plzně ve šlágru 21. kola FORTUNA:LIGY porazili Slavii 2:0 a zdramatizovali boj o titul. Obhájci trofeje se vedoucím Pražanům přiblížili z druhého místa v tabulce na rozdíl tří bodů. Za aktivnější domácí se prosadili oba útočníci. Ve 45. minutě otevřel skóre Tomáš Chorý a osm minut před koncem přidal pojistku střídající Jean-David Beauguel.
    • Plzeň neudržela vedení v Boleslavi a načala jaro remízou

09/02/2019 | Reportáže
      Mladá Boleslav - Fotbalisté Plzně zahájili jarní část FORTUNA:LIGY remízou 1:1 v Mladé Boleslavi. Obhájci titulu z druhého místa tabulky ztrácí tři body na Slavii, ale Pražané ještě od 17 hodin hrají zápas 20. kola s Teplicemi. Ve 37. minutě otevřel skóre hostující Jean-David Beauguel po přihrávce další zimní posily Joela Kayamby. V 76. minutě vyrovnal z penalty nejlepší střelec soutěže Nikolaj Komličenko, který si připsal 19. gól v sezoně. Viktoria nenavázala na podzim a přerušila vítěznou sérii, která se zastavila na pěti duelech.