16MFK Karviná2528:4817

Zprávy

• Dukla po osmi zápasech vyhrála a odlepila se ze dna tabulky

15/03/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Karviné při premiéře trenéra Františka Straky v předehrávce 25. kola FORTUNA:LIGY prohráli na hřišti Dukly 1:2 a klesli na poslední místo tabulky o dva body za pražského soupeře. Ten v nejvyšší soutěži zvítězil poprvé po osmi utkáních. Už v úvodních pěti minutách se na Julisce trefili domácí Uroš Djuranovič z penalty a kapitán Branislav Miloševič, do přestávky snížil Tomáš Wágner.
    • Bohemians deklasovali Karvinou třemi góly v první půli

09/03/2019 | Reportáže
      Karviná - Fotbalisté Bohemians 1905 vyhráli ve 24. kole FORTUNA:LIGY v Karviné překvapivě vysoko 3:0. "Klokani" dali všechny góly už v úvodním dějství. Skóre už ve třetí minutě otevřel Matěj Koubek, v 35. minutě zvýšil Martin Dostál a před pauzou se trefil Lukáš Hůlka. Bohemians venku zvítězili podruhé za sebou a spravili si chuť po minulé prohře 0:3 se Slavií. Karviná šest kol po sobě nevyhrála a z předposledního místa ztrácí na čtrnácté Pražany už osm bodů.
    • Střídající Voltr rozhodl o výhře Příbrami 2:1 nad Karvinou

02/03/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Příbrami vyhráli ve 23. kola FORTUNA:LIGY v utkání dvou sestupem ohrožených týmů nad Karvinou 2:1. Domácí poslal do vedení v úvodu svou první brankou po návratu ze Slavie Jan Matoušek, za hosty v 78. minutě srovnal Dávid Guba, ale v 87. minutě rozhodl krátce po příchodu na trávník další střídající hráč Radek Voltr. Příbram se posunula na dvanáctou příčku tabulky a odskočila soupeři na devět bodů. Karviná má na předposledním místě stále jen jednobodový náskok před Duklou.
    • Teplice získaly na jaře první bod, v Karviné remizovaly 1:1

23/02/2019 | Reportáže
      Karviná - Fotbalisté Karviné remizovali ve 22. kole FORTUNA:LIGY s Teplicemi 1:1 a o bod se odpoutali od poslední Dukly Praha. Domácí vedli zásluhou Tomáše Wágnera, jenže Severočeši osmnáct minut před koncem vyrovnali z penalty Tomáše Hory. Karviná ani v šestém vzájemném prvoligovém utkání s Teplicemi nedokázala zvítězit, hosté na jaře získali první bod.
    • Dvě Daníčkovy penalty rozhodly o výhře Slovácka nad Karvinou

16/02/2019 | Reportáže
      Uherské Hradiště - Dvě branky z pokutových kopů rozhodly utkání 21. kola FORTUNA:LIGY mezi Slováckem a Karvinou. Obě penalty proměnil kapitán Vlastimil Daníček a rozhodl o vítězství 2:0, po kterém domácí poskočili do horní poloviny tabulky. Slezané zůstávají předposlední.
    • Slezské derby vítěze nenašlo, branky padaly jen v úvodu

09/02/2019 | Reportáže
      Karviná - Slezské derby mezi fotbalisty Karviné a Opavy skončilo ve 20. kole FORTUNA:LIGY remízou 1:1. Hostující nováček na úvod jara vedl od 14. minuty po gólu Václava Jurečky, ale domácí o dvě minuty později srovnali Tomášem Wágnerem a jeho šestým gólem v této sezoně nejvyšší soutěže. Karviná odpověděla na páteční remízu Dukly a znovu se před ni dostala na nesestupové patnácté místo. Z posledních šesti domácích ligových zápasů však popáté nedokázala vyhrát.
    • Sobota nabídne pět zápasů, vedoucí Slavia začne jaro proti Teplicím

09/02/2019 | Preview
      Praha - Po dvou pátečních předehrávkách se dnes naplno rozběhne jarní část FORTUNA:LIGY. Vedoucí Slavia přivítá Teplice, obhájce titulu a druhý tým tabulky Plzeň nastoupí v Mladé Boleslavi. V Edenu je výkop připraven na 17:00, v Plzni se začne o dvě hodiny dřív a ve stejném čase se budou hrát i duely Karviná - Opava, Liberec - Příbram a Zlín - Slovácko. Až v neděli uzavře program 20. kola pražské derby Sparta - Bohemians 1905.
    • Karviná překvapivě zdolala Jablonec a už není poslední

08/12/2018 | Reportáže
      Karviná - Fotbalisté Karviné doma překvapivě zdolali Jablonec 2:1, ve FORTUNA:LIZE naplno bodovali po osmi zápasech a posunuli se z posledního na předposlední místo tabulky o skóre před Duklu. Severočeši v nejvyšší soutěži přerušili sérii devíti utkání bez porážky a mohou přijít o třetí příčku. Zápas 18. kola v úvodu gólově otevřel domácí Tomáš Wágner, do přestávky odpověděl Tomáš Holeš a v 67. minutě o karvinském triumfu rozhodl Dávid Guba.
    • Fotbalisté Mladé Boleslavi remizovali s poslední Karvinou 1:1

01/12/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Mladé Boleslavi potvrdili, že se jim proti Karviné nedaří a v 17. kole FORTUNA:LIGY s posledním celkem tabulky jen remizovali 1:1. Na vedoucí gól domácího Tomáše Ladry odpověděl po změně stran Vojtěch Smrž. Karviná se středočeským soupeřem bodovala popáté z šesti vzájemných ligových zápasů. Slezané získali první bod pod novým trenérem Norbertem Hrnčárem a ukončili sérii porážek, která se zastavila na čtyřech. Mladá Boleslav nevyužila šanci bodově dotáhnout v tabulce sedmý Liberec.
    • Slavia vyhrála v Karviné 3:1 a zvýšila svůj náskok před Plzní na čtyři body

24/11/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Slavie v dnešním utkání 16. kola FORTUNA:LIGY vyhráli 3:1 na hřišti poslední Karviné a vedou tabulku o čtyři body před Plzní. O branky hostů se postarali Tomáš Souček, Miroslav Stoch z penalty a v závěru Peter Olayinka. Domácí, které poprvé vedl nový trenér Norbert Hrnčár, v prvním poločase srovnali po vlastním gólu Jana Bořila.
    • Sparta otočila utkání v Karviné, domácí hráli poločas v deseti

10/11/2018 | Reportáže
      Karviná – Fotbalisté Sparty po třech venkovních prohrách v řadě zabrali a v Karviné na půdě předposledního celku tabulky zvítězili 3:1. Pražané sice ve Slezsku prohrávali 0:1, ale pak ve druhém poločasu využili dlouhou přesilovku po vyloučení autora domácí branky Lukáš Budínského. O góly hostů se postarali Uroš Radakovič, Nicolae Stanciu a Srdjan Plavšič. Karvinští jsou šest kol v řadě bez výhry.
    • Zlín dvěma rychlými góly po změně stran zdolal Karvinou 2:1

03/11/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Zlína ve 14. kole FORTUNA:LIGY porazili Karvinou 2:1. "Ševci" zasadili soupeři rozhodující úder hned po změně stran dvěma rychlými góly v rozmezí pouhých dvou minut. První branku vstřelil ve 46. minutě Pavel Vyhnal a druhou přidal Libor Holík. Za hosty snížil střídající Petr Galuška. Zlín navázal na minulou výhru nad Spartou a v tabulce se posunul na třetí místo před Ostravu. Naopak Karviná po druhé porážce za sebou klesla na předposlední příčku.
    • Olomouc předvedla v Karviné skvělý obrat a vyhrála 3:2

27/10/2018 | Reportáže
      Karviná - Fotbalisté Olomouce ve 13. kole FORTUNA:LIGY zvítězili na půdě Karviné 3:2, přestože ještě dvanáct minut před koncem po zásazích Lukáše Budínského a Dávida Guby prohrávali o dva góly. O nevídaný zvrat se v závěru postarali především střídající hráči a Sigma po trefách Šimona Falty, Jiřího Texla a Pavla Dvořáka během pouhých osmi minut zápas otočila. Hanáci tak s Karvinou v nejvyšší soutěži ani popáté za sebou neprohráli.