16MFK Karviná2528:4817

Zprávy

• Jablonec ztratil body na Slovácku po remíze 0:0

16/03/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Slovácka ve 25. kole FORTUNA:LIGY doma remizovali s Jabloncem 0:0. Tým z Uherského Hradiště potřetí za sebou uhrál nerozhodný výsledek a v tabulce zůstává na 11. místě. Jablonec se Slováckem v nejvyšší soutěži neprohrál podesáté v řadě a upevnil si čtvrtou příčku.
    • Slovácko otočilo v deseti duel v Opavě, nakonec se zrodila remíza

09/03/2019 | Reportáže
      Opava - Fotbalisté Opavy ve 24. kole FORTUNA:LIGY remizovali se Slováckem 2:2. Slezané šli v duelu dvou týmů z druhé poloviny tabulky v úvodní minutě do vedení díky trefě Bronislava Stáni. Hosté, kteří hráli od 21. minuty bez vyloučeného Dominika Janoška, ale po změně stran během tří minut góly Lukáše Sadílka a Jaroslava Diviše senzačně otočili stav. Nováčkovi soutěže zachránil bod brankou v 80. minutě Tomáš Smola. Slezané už pět kol nevyhráli, Slovácko podruhé za sebou remizovalo.
    • Boleslav i v oslabení připravila Slovácku první remízu v sezoně

02/03/2019 | Reportáže
      Fotbalisté Mladé Boleslavi v dnešním utkání 23. kola FORTUNA:LIGY i v oslabení po vyloučení Alexeje Tatajeva remizovali 1:1 na hřišti Slovácka a udrželi jarní neporazitelnost. Domácí poslal do vedení Tomáš Zajíc, ale středočeský celek i v deseti zásluhou kapitána Tomáše Přikryla vyrovnal a připravil soupeři první remízu v sezoně.
    • Slavia se po prohře v Plzni vrátila na vítěznou vlnu, Slovácku nastřílela čtyři góly

25/02/2019 | Reportáže
      Praha - Fotbalisté Slavie zvítězili ve 22. kole FORTUNA:LIGY nad Slováckem 4:0. Od 26. minuty vedli po vlastním gólu Vlastimila Daníčka a ještě do pauzy přidal pojistku Lukáš Masopust. Po změně stran se trefil Josef Hušbauer, pak nedal penaltu Milan Škoda, ale za dvě minuty uzavřel skóre Tomáš Souček. Pražané napravili minulou ligovou prohru 0:2 v Plzni a před západočeským obhájcem titulu dál vedou tabulku o tři body. Slovácko nebodovalo poprvé po třech kolech a je deváté.
    • Slavia hostí v pondělí Slovácko, Plzeň se představí v Opavě

25/02/2019 | Preview
      Praha - Program 22. kola FORTUNA:LIGY v pondělí uzavřou dohrávky dvou aspirantů na titul a týmů, které měly ve čtvrtek rozdílnou úspěšnost v odvetách Evropské ligy. Vedoucí Slavia po výhře 4:1 a postupu v Genku přivítá Slovácko a bude chtít napravit porážku 0:2 z posledního zápasu domácí soutěže v Plzni. Druhá Viktoria, která po minulém ligovém kole stáhla manko na Pražany na tři body, si po čtvrteční prohře 0:3 v Záhřebu a vyřazení touží spravit chuť na hřišti nováčka z Opavy.
    • Dvě Daníčkovy penalty rozhodly o výhře Slovácka nad Karvinou

16/02/2019 | Reportáže
      Uherské Hradiště - Dvě branky z pokutových kopů rozhodly utkání 21. kola FORTUNA:LIGY mezi Slováckem a Karvinou. Obě penalty proměnil kapitán Vlastimil Daníček a rozhodl o vítězství 2:0, po kterém domácí poskočili do horní poloviny tabulky. Slezané zůstávají předposlední.
    • Slovácko vyhrálo derby se Zlínem, rozhodl kuriózní vlastenec

09/02/2019 | Reportáže
      Zlín - Fotbalisté Slovácka zvítězili na úvod jarní části sezony ve Zlíně 1:0. Regionální derby v rámci 20. kola FORTUNA:LIGY rozhodl kuriózní gól, který si ve 47. minutě v souboji s hostujícím útočníkem Jaroslavem Divišem dal domácí brankář Stanislav Dostál. Trenéru Romanu Pivarníkovi nevyšla premiéra na lavičce Zlína, "Ševci" v součtu s podzimem prohráli v lize počtvrté za sebou. Naopak hosté získali od příchodu kouče Martina Svědíka 12 z 15 možných bodů.
    • Sobota nabídne pět zápasů, vedoucí Slavia začne jaro proti Teplicím

09/02/2019 | Preview
      Praha - Po dvou pátečních předehrávkách se dnes naplno rozběhne jarní část FORTUNA:LIGY. Vedoucí Slavia přivítá Teplice, obhájce titulu a druhý tým tabulky Plzeň nastoupí v Mladé Boleslavi. V Edenu je výkop připraven na 17:00, v Plzni se začne o dvě hodiny dřív a ve stejném čase se budou hrát i duely Karviná - Opava, Liberec - Příbram a Zlín - Slovácko. Až v neděli uzavře program 20. kola pražské derby Sparta - Bohemians 1905.
    • Duel Slovácka s Duklou rozhodl Zajíc, Pražané přezimují poslední

15/12/2018 | Reportáže
      Uherské Hradiště - Fotbalisté Slovácka v 19. kole FORTUNA:LIGY porazili v mrazivém počasí Duklu 1:0 gólem Tomáše Zajíce z úvodu utkání a zajistili si klidnější přezimování v tabulce. Naopak Pražané se soupeřem z Uherského Hradiště nebodovali pojedenácté v řadě a přestávku stráví na posledním šestnáctém místě. Slovácko je jedenácté.
    • Olomouc ukončila čekání na gól i výhru, těsně zdolala Slovácko

08/12/2018 | Reportáže
      Olomouc - Fotbalisté Olomouce v 18. kole FORTUNA:LIGY ukončili třízápasové čekání na gól i na vítězství a Slovácko dnes doma porazili 1:0. První výhru po čtyřech zápasech Sigmě zajistil Martin Nešpor, který se prosadil už v úvodu utkání a poté ve druhém poločase neproměnil penaltu. Hosté naopak zaznamenali první ligovou ztrátu pod vedením trenéra Martina Svědíka.
    • Slovácko obrátilo bláznivý zápas se Spartou, ta nedala dvě penalty

01/12/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Slovácka překvapivě porazili v 17. kole FORTUNA:LIGY po dramatickém závěru Spartu 2:1. Pražané vedli od 61. minuty gólem Matěje Pulkraba, v 84. minutě ale srovnal Tomáš Zajíc a v nastavení otočil stav z pokutového kopu Marek Havlík. Hosté neproměnili dvě penalty, první nedal Guélor Kanga a druhou v sedmé minutě nastavení střídající Mihailo Ristič. Letenští navíc dohrávali bez vyloučených Kangy a Eldara Čiviče.
    • Baník doma padl se Slováckem 0:3, Svědíkovi první zápas na lavičce hostů vyšel

24/11/2018 | Reportáže
      Kouč Martin Svědík zažil na lavičce fotbalistů Slovácka parádní prvoligovou premiéru. Jeho svěřenci vyhráli v dnešním utkání 16. kola FORTUNA:LIGY v Ostravě 3:0 a sérii vítězství nad Baníkem tak navršili už na čtyři. Domácí naopak utrpěli třetí porážku za sebou a proti Slovácku prohráli šestý z posledních sedmi duelů.
    • Souboj Slovácka s Libercem rozhodl Nešický, domácí nedali penaltu

10/11/2018 | Reportáže
      Uherské Hradiště – Fotbalisté Slovácka podlehli v 15. kole FORTUNA:LIGY na domácím trávníku Liberci 0:1. Vítěznou branku Slovanu vstřelil Aleš Nešický, domácí útočník Jan Kuchta v 81. minutě neproměnil penaltu. Slovácko hrálo naposledy pod vedením trenéra Petra Vlachovského, kterého vystřídá od neděle Martin Svědík, jenž vystoupení svých nových svěřenců sledoval z tribuny. Liberec si upevnil sedmé místo v tabulce a prodloužil úspěšnou sérii, v níž z posledních šesti kol prohrál jen jednou. Naopak Slovácko popáté za sebou doma prohrálo.
    • Slovácko se po osmi porážkách odrazilo ze dna výhrou v Příbrami, ta dále tápe

03/11/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Slovácka ukončili sérii ligových porážek, která se zastavila na osmi utkáních. Tým z Uherského Hradiště zvítězil ve 14. kole FORTUNA:LIGY v Příbrami jasně 3:0 a odpoutal se z posledního místa tabulky na čtrnáctou pozici. Góly Slovácka vstřelili v druhé půli Tomáš Zajíc, Lukáš Sadílek a Jan Kuchta. Nováček z Příbrami počtvrté za sebou prohrál při celkovém skóre 1:18 a je třináctý s náskokem dvou bodů na dnešního soupeře a čtyř bodů na poslední Duklu.